Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
1°C

Co, gdzie, kiedy?

19.01.2018 (dziś) 11:00
LA FLACA - Zimowe Warsztaty Artystyczne

Sprzedam mieszkanie/dom

Kawalerka 40,5 mkw przy stacji PKP i PKS

Dodano:
11 stycznia 2018 (wygasa: 15 lutego 2018)

Treść:
Mieszkanie na 3p, winda, 3 min do stacji PKP, budynek znajduje się na rogu Kościuszki/Daszyńskiego. 160 000 zł. Blok oddany do użytku w listopadzie 2002r


QRCode Kontakt:
Osoba: Wojtek
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 608030309
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Kawalerka 40,5 mkw przy stacji PKP i PKS"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
Załączona mapa

DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry