Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Materiał sfinansowany przez KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
7°C

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

Co, gdzie, kiedy?

Sprzedam działkę

Sprzedam działkę budowlną 1034m2 Mińsk Maz ul. Parkowa

Dodano:
11 października 2018 (wygasa: 18 października 2018)

Treść:
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1034m² (nr 871/6 http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/) o wymiarach 29m x 34m, położona przy ulicy Parkowej w centrum Mińska Mazowieckiego, w pełni uzbrojona, bezpośredni dostęp do kanalizacji, wody, prądu i gazu.

Przeznaczenie terenu, na którym położona jest zbywana nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta: teren intensywnego mieszkalnictwa jednorodzinnego z dopuszczeniem usług nieuciążliwych wbudowanych w budynki mieszkalne maksymalnie na 10 procent terenu.

Ogłoszenie od osoby prywatnej, księga wieczysta, cena 719000.00zł


QRCode Kontakt:
Osoba: Kamil
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 797542050
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Sprzedam działkę budowlną 1034m2 Mińsk Maz ul. Parkowa"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry