Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
20°C

Co, gdzie, kiedy?

Mam do wynajęcia mieszkanie/dom

Wynajmę mieszkanie

Dodano:
14 maja 2018 (wygasa: 28 maja 2018)

Treść:
Do wynajęcia od zaraz kawalerka o podwyższonym standardzie, nowe budownictwo, 44,5m2 w tym komórka lokatorska na klatce. 2-gie piętro, winda, całodobowy monitoring, możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Ul. Piłsudskiego (ścisłe centrum miasta). Meble kuchenne, lodówka, płyta ceramiczna do gotowania. Cena 1000zł (do negocjacji).


QRCode Kontakt:
Osoba: Wanda
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 537516141
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Wynajmę mieszkanie"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry