Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
2°C

Co, gdzie, kiedy?

Mam do wynajęcia mieszkanie/dom

Mieszkanie przy PKP 2-pokojowe

Dodano:
11 lutego 2018 (wygasa: 25 lutego 2018)

Treść:
Mam do wynajęcia ciepłe, przestronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kościuszki 26. Jest wolne. Znajduje się na II piętrze w bloku z 2000r. w zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ma 53m2, jest odnowione. Umeblowana jest kuchnia i duży pokój. Wyposażenie: lodówka, kuchenka i pralka. Posiada balkon i piwnicę.
Cena najmu 900zł.+ opłaty wg rachunków-ok. 550zł.miesięcznie( w ramach opłat do spółdzielni jest tv kablowa i internet). Kaucja 1000zł.
Najem okazjonalny, przynajmniej na 2 lata.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego.


QRCode Kontakt:
Osoba: Tadeusz
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 504844013
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Mieszkanie przy PKP 2-pokojowe"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
Załączona mapa

DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry