Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
2°C

Co, gdzie, kiedy?

Mam do wynajęcia mieszkanie/dom

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje

Dodano:
11 lutego 2018 (wygasa: 11 marca 2018)

Treść:
Mieszkanie do wynajęcia od zaraz . Mieszkanie znajduje się w Minsku Maz. ul. Wielkopolska. Mieszkanie nieumeblowane. Wolne od dziś do czynszu opłaty licznikowe t,j.woda kwartalnie +prąd zapraszam tel 503065128 Cena do negocjacji, wynajem długoterminowy najlepiej dla rodziny z jednym lub dwojgiem dzieci. Nie na pokoje! Mieszkanie świeżo po remoncie. Kaucja zwrotna w wysokości 2x czynsz. Cena czynszu do negocjacji.


QRCode Kontakt:
Osoba: Kasia
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 503065128
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Wynajmę mieszkanie 3 pokoje"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry