Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Materiał sfinansowany przez KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
9°C

Co, gdzie, kiedy?

Sprzedam samochód

Peugeot Partner INDIANA ogłoszenie prywatne zamiana

Dodano:
09 października 2018 (wygasa: 23 października 2018)

Treść:
Peugeot Partner INDIANA - rzadka wersja popularnego Partnera, wyższe zawieszenie, osłony na reflektory, stalowa płyta pod silnikiem, oryginalna kalkomania na bokach. Pod maską nieśmiertelny 2.0 HDI - po wymianie kpl rozrządu i oleju. Wymienione tarcze hamulcowe i klocki. Tylna belka regenerowana w zeszłym roku. Wszystkie szyby "swoje".
Badanie techniczne do 13.01.2019, opony zimowe.
Auto ekonomiczne i niezwykle praktyczne, z jednej strony wygodny autobus (dzieciaki uwielbiają przesuwne drzwi), z drugiej strony pojemny dostawczak. Idealny na grzyby, ryby itp :)
Sprzedam lub zamienię na coś interesującego do 1991 roku.
Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu


QRCode Kontakt:
Osoba: Dariusz
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 784-906-338
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Peugeot Partner INDIANA ogłoszenie prywatne zamiana"


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry