Zarejestruj
18°C

Widziane z góry: remont ul. Przemysłowej

Od czerwca trwa przebudowa ulicy Przemysłowej od skrzyżowania z ul. Żwirki do granicy miasta. Podpatrzyliśmy, jak wyglądają prace remontowe, zwłaszcza, że jest nimi duże zainteresowanie ze względu na utrudnienia w ruchu.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Mińsku Maz. remont ul. Przemysłowej podzielony został na cztery etapy i obejmuje m.in.: wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z przebudową jezdni, poboczy oraz zjazdów. Wyznaczono także zalecany objazd dla samochodów o masie całkowitej poniżej 8 ton na czas prowadzonych prac. Termin zakończenia robót zaplanowano na 31 października. Do tego czasu kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość w związku z utrudnieniami w ruchu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć remontowanej ul. Przemysłowej, które wykonaliśmy z drona w minioną niedzielę, 3 września, tuż po godz. 6:00 rano.

Aktualności

Komentarze

+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: adamekt1 (postów: 2)
  • Sobota, 9 września 2017 11:39:50

Witam. Gdzie jest osoba odpowiedzialna za dotrzymanie terminów ? Zapewne przed przystąpieniem do przetargu był harmonogram o którym wszyscy wiedzieli i go zaakceptowali , jeśli widać zagrożenie terminu powinno się wprowadzić drugą firmę na koszt wykonawcy a jak trzeba to i trzecią . Wykonawca ma w d...pie termin .
Szkoda gadać .... żenada i tyle w temacie .

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.