Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

V Targi Ślubne - fotoreportaż

Poniedziałek, 9 lutego 2015
Targi Ślubne to cykliczna impreza, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W minioną niedzielę odbyła się ona już po raz piąty. W godzinach 10:00-16:00 halę sportową "Kopernika" odwiedziły tłumy gości, w tym zapewne wielu przyszłych nowożeńców, którzy w jednym miejscu mogli się zapoznać z bogatą ofertą lokalnej branży ślubnej.

Tegoroczne targi przyciągnęły w sumie około 30 wystawców. Były stoiska fotografów, kamerzystów, cukierni, dekoracji sal, producentów zaproszeń, zespołów muzycznych, restauracji, salonów kosmetycznych no i oczywiście sukni ślubnych. Nie zabrakło pokazów barmańskich, tańca, muzyki zespołów weselnych na żywo oraz prezentacji mody ślubnej i wieczorowej. Organizatorem imprezy był Mazowiecki Dom Medialny "Dzwon", całość poprowadził Arek Braxton.

Galeria zdjęć: V Targi Ślubne - fotoreportaż
fot.: Leszek Siporski, minskmaz.com

Pozostałe aktualności

Rejestracja online na wizytę w sprawie rejestracji pojazdu Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry