Zarejestruj
19°C

Tylko bądź przy mnie...

...kiedy wali się świat, przecież wiesz, jak bez ciebie ciężko mi, tylko stój przy mnie… Każdy chciałby usłyszeć takie słowa od ukochanej osoby, nie tylko z okazji Walentynek…

Ale właśnie w Walentynki można przesłać piosenkę, dzięki której sprawimy radość naszej drugiej połówce, by wywołać w sercu wiele wzruszeń. Może to być „Tylko bądź przy mnie” w wykonaniu Izy GrzelakMaćka Walewskiego. To romantyczny kawałek, który skomponował Bartek Królak, gitarzysta i kompozytor z orbity Mińska Mazowieckiego, który ma na koncie więcej równie pięknych ballad. Można się o tym przekonać, wchodząc na jego kanał na You Tube (https://www.youtube.com/user/BartKrolak), który subskrybuje prawie 23 tys. osób. A wśród wykonawców usłyszymy na nim, m.in. Natalię Piotrowską, Agatę Grześkiewicz, Kubę Jurzyka, Kubę Blokesza, Magdę Maciejec, Beatę Banasik i Jakuba Pawlaka, Dawida Nalazka, Izę Furdal i Weronikę Łączkowską.

O popularności kompozycji Bartka świadczy choćby liczba wyświetleń, np. „Być dla kogoś” śpiewane przez Kubę Jurzyka ma 6,3 mln odsłon, a „Kilka słów o nas” Natalii Piotrowskiej 2,2 mln. Sporo piosenek zbliża się do 1 mln wyświetleń.

Przesyłając piosenkę na Walentynki ukochanej osobie na pewno sprawimy jej wiele radości i wzruszeń. Wybór na kanale Bartka jest duży, więc każdy znajdzie utwór, który najlepiej odda przepełniające go uczucia.

Aktualności