7°C

64
Powietrze
Bywało lepiej...
Powietrze lekko zanieczyszczone.

PM1: 29.35
PM25: 43.90 (175,58%)
PM10: 66.29 (132,58%)
Temperatura: 6.77°C
Ciśnienie: 1015.87 hPa
Wilgotność: 100.00%

Dane z 18.10.2019 08:45, airly.pl


facebook

Skywayrun Military 2019

04.04.2019

W tym roku po raz piąty odbędzie się Skywayrun Military, czyli bieg po pasie startowym w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Janowie. Trwają zapisy!

Po raz pierwszy w 23. BLT zawodnicy biegali 13 czerwca 2015 roku i była to pierwsza edycja militarna biegu Skywayrun – zatem tegoroczna będzie jubileuszowa i odbędzie się 22 czerwca. Udział w biegu Skywayrun jest jedyną okazją, aby móc pobiec w tak niedostępnym na co dzień miejscu, jakim jest pas startowy wojskowego lotniska. Dlatego jest to tak niezwykłe przeżycie dla każdego biegacza. Niezapomniana atmosfera i pozytywne biegowe emocje jak zwykle gwarantowane. Zawodnicy będą klasyfikowani i nagradzani w kategoriach Open kobiet i mężczyzn oraz Służb mundurowych kobiet i mężczyzn. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat, należy jednak pamiętać, że osoba niepełnoletnia, aby odebrać pakiet, musi mieć ze sobą zgodę na udział w biegu podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego. Taką zgodę można pobrać ze strony www.skywayrun.pl

Zapisy na bieg są otwarte, a do dyspozycji biegaczy pozostało już tylko 150 miejsc: https://www.monsterevent.pl/pomiar-czasu-w-sporcie/zapisy-on-line
Pakiet startowy obejmuje:

  • spersonalizowaną koszulkę techniczną, z „odlotową” grafiką nawiązującą do samolotu bojowego MIG-29,
  • medal na mecie po ukończeniu biegu na dystansie 5 km,
  • pamiątkowy numer startowy z wklejonym chipem do pomiaru czasu,
  • napój regeneracyjny lub wodę.

Cena pakietu w biegu na 5 km to 60 zł dla osób, które wniosą opłatę do 15 kwietnia, po tym terminie cena wzrośnie do 70 zł. Pamiętajmy, że zapisy zawodników w dniu biegu nie będą prowadzone.

Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego i będzie czynne w dniu biegu w godz. 17-21. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem – ten sam, na podstawie którego dokonali zapisu na bieg oraz jednorazową kartę wejściową uprawniającą do wejścia i przebywania na terenie lotniska – otrzymają ją tydzień przed biegiem drogą elektroniczną na podany podczas zapisów adres mailowy. Ze względu na specyfikę miejsca oraz weryfikację osób wchodzących na teren wojskowy, biegacze będą proszeni o stawienie się w biurze zawodów minimum 2 godziny przed startem biegu.
W trakcie imprezy przewidziane są również atrakcje takie jak wystawa ekwipunku i sprzętu wojskowego.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji stronie www.skywayrun.pl oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/skywayrun/ i https://www.facebook.com/events/147704849468508/

W trakcie biegów SKYWAYRUN zawsze panuje niepowtarzalna atmosfera. Tak było podczas poprzednich edycji militarnych:


Inne aktualności

OK