Zarejestruj
3°C

Ścigał się w kolejnej pucharowej rundzie

(Fot.: Mateusz Jagielski)

W ostatni weekend czerwca Mariusz „Domel” Domalewski wziął udział w kolejnej rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i międzynarodowym Alpe Adria Cup. Zawody odbyły się na węgierskim torze Panoniaring.

– Cały weekend był ciężki, ponieważ bardzo słabo znałem tor. Ale po kwalifikacjach już wiedziałem, że mogę być konkurencyjny. Runda Pucharu Polski była połączona z europejską serią Alpe Adria. Szybko się rozjeździłem, co zaowocowało 3. miejscem startowym. Niestety problemy ze sprzęgłem nie pozwalały mi na szybkie starty i traciłem mnóstwo pozycji. Walczyłem jednak do końca i ostatecznie w obydwu weekendowych wyścigach zająłem 3. miejsce w Pucharze Polski i 5. w europejskiej serii Alpe Adria Cup. Podziękowania należą się szczególnie naszym mińskim sponsorom – Jackonet, Zala, Wodex, dzięki którym jestem liderem w klasyfikacji Pucharu Polski – opowiedział portalowi minskmaz.com Mariusz „Domel” Domalewski.

Już za dwa tygodnie 15-16 lipca odbędą się kolejne pucharowe zawody na rodzimym torze w Poznaniu. Domel przygotowuje się do wzięcia w nich udziału i zaprasza do kibicowania.

Aktualności