Zarejestruj
19°C

Policjanci ze Stanisławowa wykryli cztery włamania z ostatnich lat

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Policjanci z zespołu kryminalnego z Komisariatu Policji w Stanisławowie wykryli cztery włamania, do których doszło w latach 2013-2015 na terenie gminy Dobre. Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, ze podejrzanym o popełnienie przestępstw przeciwko prywatnemu mieniu jest 24-letni mieszkaniec tej samej gminy, gdzie dochodziło do włamań. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów popełnienia kradzieży z włamaniem. 24-latek odpowie niebawem przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Stanisławowie pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży i włamań, do których w ostatnich latach dochodziło na terenie gminy Dobre. Funkcjonariusze pomimo zakończenia niektórych postepowań, w dalszym ciągu starali się zdobywać informacje, które pozwoliłyby im na wykrycie sprawców.

Prowadząc pracę operacyjną, policjanci z zespołu kryminalnego wpadli na trop 24-letniego mieszkańca gminy Dobre, który mógł mieć związek z włamaniami na letniskach. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił, że to 24-latek kradł elektronarzędzia i wyposażenie domków letniskowych, które następnie ukrywał, a później odsprzedawał paserom.

24-letniemu podejrzanemu przedstawiono zarzut karny popełnienia kradzieży z włamaniem do czterech domków letniskowych. Podejrzany będzie za wszystkie czyny odpowiadał przed sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.