Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Powiat Miński

Policjanci ze Stanisławowa wykryli cztery włamania z ostatnich lat

Poniedziałek, 6 lutego 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z zespołu kryminalnego z Komisariatu Policji w Stanisławowie wykryli cztery włamania, do których doszło w latach 2013-2015 na terenie gminy Dobre. Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, ze podejrzanym o popełnienie przestępstw przeciwko prywatnemu mieniu jest 24-letni mieszkaniec tej samej gminy, gdzie dochodziło do włamań. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów popełnienia kradzieży z włamaniem. 24-latek odpowie niebawem przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
0

Policjanci z Komisariatu Policji w Stanisławowie pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży i włamań, do których w ostatnich latach dochodziło na terenie gminy Dobre. Funkcjonariusze pomimo zakończenia niektórych postepowań, w dalszym ciągu starali się zdobywać informacje, które pozwoliłyby im na wykrycie sprawców.

Prowadząc pracę operacyjną, policjanci z zespołu kryminalnego wpadli na trop 24-letniego mieszkańca gminy Dobre, który mógł mieć związek z włamaniami na letniskach. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił, że to 24-latek kradł elektronarzędzia i wyposażenie domków letniskowych, które następnie ukrywał, a później odsprzedawał paserom.

24-letniemu podejrzanemu przedstawiono zarzut karny popełnienia kradzieży z włamaniem do czterech domków letniskowych. Podejrzany będzie za wszystkie czyny odpowiadał przed sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Pozostałe aktualności

Rejestracja online na wizytę w sprawie rejestracji pojazdu Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry