Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
16°C

Co, gdzie, kiedy?

29.05.2017 (dziś) 9.00 - 13.00
Otwarty Pobór Krwi

Lista aktualności

Powiat Miński

Policjanci ze Stanisławowa wykryli cztery włamania z ostatnich lat

Poniedziałek, 6 lutego 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z zespołu kryminalnego z Komisariatu Policji w Stanisławowie wykryli cztery włamania, do których doszło w latach 2013-2015 na terenie gminy Dobre. Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, ze podejrzanym o popełnienie przestępstw przeciwko prywatnemu mieniu jest 24-letni mieszkaniec tej samej gminy, gdzie dochodziło do włamań. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów popełnienia kradzieży z włamaniem. 24-latek odpowie niebawem przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
0

Policjanci z Komisariatu Policji w Stanisławowie pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży i włamań, do których w ostatnich latach dochodziło na terenie gminy Dobre. Funkcjonariusze pomimo zakończenia niektórych postepowań, w dalszym ciągu starali się zdobywać informacje, które pozwoliłyby im na wykrycie sprawców.

Prowadząc pracę operacyjną, policjanci z zespołu kryminalnego wpadli na trop 24-letniego mieszkańca gminy Dobre, który mógł mieć związek z włamaniami na letniskach. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił, że to 24-latek kradł elektronarzędzia i wyposażenie domków letniskowych, które następnie ukrywał, a później odsprzedawał paserom.

24-letniemu podejrzanemu przedstawiono zarzut karny popełnienia kradzieży z włamaniem do czterech domków letniskowych. Podejrzany będzie za wszystkie czyny odpowiadał przed sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Pozostałe aktualności

Dariusz Rosati w Mińsku Mazowieckim Olga Tokarczuk odsłoniła swoją gwiazdę Przyjechały pierwsze moduły przedszkola "na dołku" Nadzieja w szpiku. Jest Dawca dla Beaty! Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry