Zarejestruj
8°C

Kryminalni odzyskali bmw skradzione w gminie Dębe Wielkie

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości samochodowej, w wyniku dokładnej pracy operacyjnej, namierzyli miejsce w powiecie wołomińskim, gdzie ukryto samochód marki bmw, skradziony pod koniec października tego roku na terenie gminy Dębe Wielkie. Samochód zabezpieczono, a następnie przekazano właścicielowi. W sprawie zatrzymano 26-letniego mieszkańca Warszawy, który usłyszał zarzut popełnienia kradzieży tego samochodu. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt. Teraz grozi mu wyższy wymiar kary, bo za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Kryminalni, którzy w mińskiej komendzie zajmują się sprawami dotyczącymi przestępstw samochodowych, przez ostatnie dwa miesiące z zaangażowaniem pracowali nad namierzeniem miejsca, dokąd trafiło bmw skradzione na terenie dębskiej gminy.

Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, gdzie może znajdować się skradziony samochód. We współpracy z policjantami z wołomińskiej komendy samochód odnaleziono i zabezpieczono. Następnie auto przekazano właścicielowi.

W sprawie zatrzymano podejrzanego, który usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży tego samochodu.  Był to 26-letni mieszkaniec Warszawy, wobec którego zastosowano tymczasowy areszt.

Podejrzanemu grozi wyższa kara, bo będzie odpowiadał jako recydywista.

dn

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.