Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
16°C

Co, gdzie, kiedy?

29.05.2017 (dziś) 9.00 - 13.00
Otwarty Pobór Krwi

Lista aktualności

Powiat Miński

Miał ponad 3 promile alkoholu i chciał wjechać na obwodnicę

Wtorek, 7 lutego 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policyjna interwencja mundurowych z mińskiej drogówki zapobiegła bez wątpienia nieprzewidzianym konsekwencjom jazdy „na podwójnym gazie” 40-letniego mieszkańca Siedlec, który „wężykiem” zbliżał się do osobowym fordem do ronda na węźle mińskiej obwodnicy w Choszczówce Stojeckiej, chcąc jechać dalej na wschód. Policjanci zatrzymali kierowcę i zbadali alkomatem. Okazało się, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

fot.: KPP w Mińsku Maz.
3

Policjanci z mińskiej drogówki patrolowali drogę krajową nr 2. W Kobiernem zauważyli osobowego forda, którego trakcja wiele pozostawiała do życzenia. Prowadzący auto kierowca miał problem z utrzymanie prostego toru jazdy, poruszając się tzw. „wężykiem”. W końcu ford zbliżył się do ronda w Choszczówce Stojeckiej i skręcił w kierunku mińskiej obwodnicy.

Policjanci widząc podejrzane manewry, zatrzymali opisywane auto do kontroli. Mundurowi od razu wyczuli od kierowcy alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwym kierowcą był 40-letni mieszkaniec Siedlec.

W najbliższym czasie podejrzany o przestępstwo drogowe odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nie tylko utrata uprawnień, ale też kary określone w kodeksie karnym, grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do 2 lat.

dn

Pozostałe aktualności

Dariusz Rosati w Mińsku Mazowieckim Olga Tokarczuk odsłoniła swoją gwiazdę Przyjechały pierwsze moduły przedszkola "na dołku" Nadzieja w szpiku. Jest Dawca dla Beaty! Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką

Komentarze


adamellus Mińsk Mazowiecki Postów: 108
Poniedziałek, 13 lutego 2017 13:41:49
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co za głąb!
L Postów: 481
Poniedziałek, 13 lutego 2017 15:44:06
0
+1 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
ale chciał ominąć miasto? chronić mieszkańców? od razu osądzasz, a pijany swój rozum ma.
adamellus Mińsk Mazowiecki Postów: 108
Wtorek, 14 lutego 2017 08:16:45
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak, pewnie to będzie jego linia obrony...

Zaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry