Zarejestruj
16°C

Pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny

Opracowanie: mat. prasowe Elitmat

Nietypowe urozmaicenie zimowych ferii przygotowała firma ELITMAT. W drugim tygodniu ferii odbędzie się pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny – całodniowe wydarzenie przygotowane oddzielnie dla maturzystów zdających maturę podstawową, a oddzielnie maturę rozszerzoną.

Nasz pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny nie będzie poświęcony sztuce rozwiązywania testów, choć o tym również będzie mowa. Chcemy pokazać maturzystom jak się uczyć, jak działa pamięć i co zrobić, by pamiętać trwale powtórzony materiał. Będziemy rozmawiać również o tym, że ważne jest w życiu wyznaczenie celów i dążenie do ich osiągnięcia. Matura to tylko jeden z kroków na naszej życiowej drodze. Będziemy się wspólnie uczyć, rozmawiać, motywować, ale będzie również czas na herbatę, kawę czy ciastko. Na finał maturzyści rozwiążą skrócony arkusz maturalny, a najlepsi otrzymają od nas nagrody. Już nie mogę doczekać się na tego dnia, bo wierzę, że dla wielu osób będzie to moment przełomowy w przygotowaniach do matury – mówi Dariusz Kulma, który poprowadzi matematyczny maraton.

Maraton odbędzie się w dwóch terminach:

  • 21 lutego (wtorek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie podstawowym
  • 24 lutego (piątek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym

Każdego dnia ok. 60 maturzystów spędzi kilka godzin (od 10.30 do 17.00), powtarzając i wspólnie przygotowując się do matury z matematyki. Spotkania odbędą się w siedzibie Firmy ELITMAT przy ulicy Okrzei 7 w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy maturzystów z Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. To wyjątkowe matematyczne wydarzenie w naszym mieście!

Więcej informacji:
http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/maturalny_maraton_matematyczny.php

Aktualności