Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
13°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny

Czwartek, 9 lutego 2017 Opracowanie: mat. prasowe Elitmat
Nietypowe urozmaicenie zimowych ferii przygotowała firma ELITMAT. W drugim tygodniu ferii odbędzie się pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny – całodniowe wydarzenie przygotowane oddzielnie dla maturzystów zdających maturę podstawową, a oddzielnie maturę rozszerzoną.

Nasz pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny nie będzie poświęcony sztuce rozwiązywania testów, choć o tym również będzie mowa. Chcemy pokazać maturzystom jak się uczyć, jak działa pamięć i co zrobić, by pamiętać trwale powtórzony materiał. Będziemy rozmawiać również o tym, że ważne jest w życiu wyznaczenie celów i dążenie do ich osiągnięcia. Matura to tylko jeden z kroków na naszej życiowej drodze. Będziemy się wspólnie uczyć, rozmawiać, motywować, ale będzie również czas na herbatę, kawę czy ciastko. Na finał maturzyści rozwiążą skrócony arkusz maturalny, a najlepsi otrzymają od nas nagrody. Już nie mogę doczekać się na tego dnia, bo wierzę, że dla wielu osób będzie to moment przełomowy w przygotowaniach do matury – mówi Dariusz Kulma, który poprowadzi matematyczny maraton.

Maraton odbędzie się w dwóch terminach:

  • 21 lutego (wtorek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie podstawowym
  • 24 lutego (piątek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym

Każdego dnia ok. 60 maturzystów spędzi kilka godzin (od 10.30 do 17.00), powtarzając i wspólnie przygotowując się do matury z matematyki. Spotkania odbędą się w siedzibie Firmy ELITMAT przy ulicy Okrzei 7 w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy maturzystów z Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. To wyjątkowe matematyczne wydarzenie w naszym mieście!

Więcej informacji:
http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/maturalny_maraton_matematyczny.php

Pozostałe aktualności

Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry