Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny

Czwartek, 9 lutego 2017 Opracowanie: mat. prasowe Elitmat
Nietypowe urozmaicenie zimowych ferii przygotowała firma ELITMAT. W drugim tygodniu ferii odbędzie się pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny – całodniowe wydarzenie przygotowane oddzielnie dla maturzystów zdających maturę podstawową, a oddzielnie maturę rozszerzoną.

Nasz pierwszy Maturalny Maraton Matematyczny nie będzie poświęcony sztuce rozwiązywania testów, choć o tym również będzie mowa. Chcemy pokazać maturzystom jak się uczyć, jak działa pamięć i co zrobić, by pamiętać trwale powtórzony materiał. Będziemy rozmawiać również o tym, że ważne jest w życiu wyznaczenie celów i dążenie do ich osiągnięcia. Matura to tylko jeden z kroków na naszej życiowej drodze. Będziemy się wspólnie uczyć, rozmawiać, motywować, ale będzie również czas na herbatę, kawę czy ciastko. Na finał maturzyści rozwiążą skrócony arkusz maturalny, a najlepsi otrzymają od nas nagrody. Już nie mogę doczekać się na tego dnia, bo wierzę, że dla wielu osób będzie to moment przełomowy w przygotowaniach do matury – mówi Dariusz Kulma, który poprowadzi matematyczny maraton.

Maraton odbędzie się w dwóch terminach:

  • 21 lutego (wtorek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie podstawowym
  • 24 lutego (piątek) – dla osób zdających maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym

Każdego dnia ok. 60 maturzystów spędzi kilka godzin (od 10.30 do 17.00), powtarzając i wspólnie przygotowując się do matury z matematyki. Spotkania odbędą się w siedzibie Firmy ELITMAT przy ulicy Okrzei 7 w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy maturzystów z Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. To wyjątkowe matematyczne wydarzenie w naszym mieście!

Więcej informacji:
http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/maturalny_maraton_matematyczny.php

Pozostałe aktualności

Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler Tragiczny weekend na drogach Powiatu Mińskiego [aktualizacja] Supergimbus 2017 Rowerowy wyścig dookoła Warszawy Sukces mimo przeciwnościom Odjazdowy Bibliotekarz 2017
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry