28°C

17
Powietrze
Wspaniałe powietrze!
Oddychaj ile sił w płucach!

PM1: 8.32
PM25: 10.33 (41,31%)
PM10: 13.32 (26,64%)
Temperatura: 27.86°C
Ciśnienie: 1026.92 hPa
Wilgotność: 33.34%

Dane z 25.06.2019 14:00, airly.pl


facebook

Forum

„Nie krzycz zbyt głośno, gdy gwałci Cię uchodźca”

18.01.2016
(fot.: KORWiN Mińsk Maz.)

„Dla dobra Unii Europejskiej nie krzycz zbyt głośno gdy gwałci Cię uchodźca” - plakaty z takim hasłem pojawiły się na kilku słupach ogłoszeniowych na terenie miasta. Jak udało nam się ustalić, za akcją stoją działacze i sympatycy partii KORWiN z Mińska Mazowieckiego, którzy już nie pierwszy raz wyrażają w ten sposób swoje poglądy na temat imigrantów i polityki państwa odnośnie ich przyjmowania.

- Akcja plakatowa ma na celu uświadomienie mieszkańcom Mińska Mazowieckiego, że w miejscach gdzie znajdują się ośrodki dla tzw. uchodźców zwiększa się liczba przestępstw, szczególnie gwałtów popełnianych przez imigrantów. Do przeprowadzenia tej akcji skłoniły nas, wydarzenia które miały miejsce w Niemczech. W tej sprawie najbardziej bulwersuje postawa Pani Burmistrz Kolonii, która zamiast stanąć po stronie molestowanych, okradanych i gwałconych kobiet, wydała oświadczenie że kobiety powinny trzymać się na „dystans wyciągniętej ręki” od obcych mężczyzn. Pani Burmistrz zaprzeczyła jakoby wydarzenia w Kolonii miały jakikolwiek związek z „uchodźcami”, szef tamtejszej policji ma inne zdanie. Jedyną oskarżoną po wydarzeniach w Kolonii została dziewczyna, która odważyła się powiedzieć przed kamerami, co w Sylwestra robili mężczyźni o ciemnej karnacji. Została oskarżona o rasism…Czy chcemy, tego samego w Polsce? – powiedziała – Izabela Reduch - Przewodnicząca Mińskiego Oddziału Partii KORWiN.

- Uważam że PiS powinien wycofać się z przyjmowania imigrantów. Ściąganie tych ludzi na siłę jest błędem a jeszcze większym jest dawanie im pieniędzy za nic. Mamy na zachodzie przykłady co Ci ludzie robią gdy im się nudzi, sytuacja w Kolonii, a kilka dni temu usłyszeliśmy o zgwałconym 3 latku w obozie dla uchodźców w Norwegii. Brońmy Swoich kobiet i nasze dzieci przed taką kulturą. Nie chcemy żadnych zapewnień rządu że będzie dobrze i panują nad sytuacją. Niemcy podobno panują, Szwecja czy Holandia a każde z tych państw ma tzw. strefę imigrantów której nie kontrolują. To nie są uchodźcy to jest już inwazja - podsumował – Tomasz Romanyszyn z Partii KORWiN.

fot.: minskmaz.com

Inne aktualności

OK