Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
11°C

Co, gdzie, kiedy?

30.03.2017 (jutro) 18:30
Warsztaty genealogiczne

Lista aktualności

Konkursowy film wspólnoty Ruchu Światło-Życie

Wtorek, 7 lutego 2017
Wspólnota Ruchu Światło-Życie przy Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim stworzyła film „LOL Life or Low” na konkurs Palma Film Festiwal. Do 10 lutego można oddać na nich głos.

Palma Film Festival (PFF) to konkurs skierowany do wspólnot oazowych z diecezji warszawsko-praskiej. W obecnej, IV już edycji festiwalu po raz pierwszy biorą także udział wspólnoty z diecezji radomskiej. Konkurencja jest większa, więc tym bardziej warto oddać głos na mińszczan. Tegorocznym hasłem PFF jest „Jeszcze raz” i wokół niego należy koncentrować przekaz filmu. Zobaczcie, jak członkowie Wspólnoty Ruchu Światło-Życie przy Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku rozwinęli konkursowe hasło. Na film „LOL Life or Low” można głosować do 10 lutego na stronie festiwalu: http://palmafilmfestival.pl/

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry