Pokaz offowych filmów animowanych oraz wystawa prac mińskich artystów złożyły się...
4:0 Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała z Victorią Kałuszyn w sobotnim derby...
Muzykę filmową, estradową oraz elementy folkloru zaprezentował w minioną niedzielę licznie...
19 maja 2012, podobnie jak w wielu miastach Polski również i...
Tradycją już jest, że co rok Miejska Orkiestra Dęta występuje w różnych mińskich kościołach wykonując najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. W tym roku świąteczny koncert odbył się w minioną niedzielę, 15 stycznia w "nowym" kościele pw. Św. Jana przy ul. Sosnkowskiego.
Podczas ponad godzinnego koncertu orkiestra wraz ze swoimi solistami zaprezentowała różne kolędy i pastorałki, które pozwoliły mińszczanom powrócić myślami w czas Świąt Bożego Narodzenia. Dyrygował Marcin Ślązak.
Fot.: Leszek Siporski, minskmaz.com
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.