Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
26°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Aktualności

„Interwencja" przy Galerii Aminis

Wtorek, 10 stycznia 2017
W poniedziałek 9 stycznia 2017 Mińsk Mazowiecki odwiedziła ekipa programu „Interwencja" telewizji Polsat. Reporterzy obok wejścia do Galerii Aminis nagrywali materiał związany z działalnością jednej z firm z branży telemarketingowej.

fot.: Galeria Aminis - https://www.facebook.com/GaleriaAminis/
3

Reporterzy programu „Interwencja" przyjechali do Mińska Mazowieckiego za sprawą osób, które uważają się za pokrzywdzonych w wyniku działalności jednej z firm, która miała biura w Galerii Aminis. Firma ta według ich relacji organizowała dofinansowywane z funduszy Unii Europejskiej staże, które kończyła przed czasem bez wypłacania wynagrodzeń. Zarzuty dotyczą także braku zwrotu kosztów dojazdu czy opieki nad dzieckiem, które były zapewnione w regulaminie projektu. Pokrzywdzeni informują także, że firma nie płaciła firmom cateringowym oraz za wynajem biura a jej zakończenie działalności zbiegło się z identycznym przypadkiem w Siedlcach.

Sprawa jest znana w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim jednak na chwilę obecną za wcześnie jest mówić czy doszło do przestępstwa:

- Do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa przez prywatną firmę, która w ramach prowadzonych usług telemarketingowych organizowała staże dla młodych ludzi poszukujących pracy, finansowane ze środków strukturalnych Unii Europejskiej.  W tej chwili w przedmiotowej sprawie prowadzone są czynności sprawdzające, mające wykazać czy doszło faktycznie do popełnienia przestępstwa. Z uwagi na dobro prowadzonych czynności przez Policję oraz dla zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, na tym etapie nie będziemy w tej sprawie udzielać żadnych informacji.  Czynności sprawdzające są w toku. - powiedział portalowi minskmaz.com kom. Daniel Niezdropa, oficer prasowy mińskiej komendy.

Więcej szczegółów dotyczących sprawy poznamy już w najbliższy czwartek o godzinie 16:15 ponieważ na tę godzinę na antenie telewizji Polsat zaplanowana jest emisja realizowanego w Mińsku Mazowieckim odcinka programu "Interwencja".

Oprac. na podstawie danych ze strony Galeria Aminis "przy fontannie" - https://www.facebook.com/GaleriaAminis/

Pozostałe aktualności

Olga Tokarczuk odsłoniła swoją gwiazdę Przyjechały pierwsze moduły przedszkola "na dołku" Nadzieja w szpiku. Jest Dawca dla Beaty! Zapraszamy na 22. Mazowiecką Piętnastkę Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką

Komentarze


xsoldierx Postów: 6
Wtorek, 10 stycznia 2017 20:43:09
-1
0 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Daniel Niezdroba a nie Niezdropa...to tak na marginesie:)
L Postów: 481
Wtorek, 10 stycznia 2017 21:28:55
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@xsoldierx - że niby od kiedy? Niezdropa, przez p jak policyjny rzecznik.
Justyna25b Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Wtorek, 10 stycznia 2017 22:59:46
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Było takie założenie że emisja będzie we czwartek ale przełożony został montaż materiałów na przyszły tydzień więc emisja będzie w przyszłym tyg. ;)

Zaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry