Zarejestruj
18°C

Handlowcu! Czeka na Ciebie praca w Mińsku Mazowieckim

Opracowanie oraz foto: mat. prasowe pracuj.pl

Jak wynika z analizy ofert pracy zamieszczonych w serwisie Pracuj.pl we wrześniu 2015 roku pracodawcy w Mińsku i okolicach poszukują handlowców. Niestety, jako, że szewc bez butów chodzi, choć handlowcy wiedzą jak sprzedawać, często mają problem ze sprzedaniem samych siebie… w CV.

Jak zatem zabrać do przygotowania idealnego CV dla handlowca? 

 1. Dostosuj CV do oferty

Sprzedając jakikolwiek produkt, nie pokazujesz klientowi całej gamy produktów, jakie oferuje Twoja firma, tylko najpierw pytasz o jego oczekiwania, a później przedstawiasz mu te propozycje, które najlepiej je spełniają. Podobnie jest z przygotowywaniem CV. Za każdym razem należy się zastanowić jakie oczekiwania stawia przed Tobą pracodawca w ogłoszeniu, a następnie zadbać o to, by Twój życiorys jak najlepiej je spełniał. 

 1. Wykorzystaj odwróconą chronologię

W CV zawsze zachowaj chronologię odwróconą. Opisuj swoje doświadczenia zawodowe zaczynając od najnowszych. To samo tyczy się wykształcenia. 

 1. Opisz zakres swoich obowiązków

Doświadczenie to najważniejsza część CV. Na jej analizę rekruterzy poświęcają najwięcej czasu. Oprócz samej nazwy firmy i stanowiska, które zajmowałeś, opisz w CV zakres najważniejszych obowiązków.  Warto również pokazać cele, które udało Ci się zrealizować w trakcie wykonywanej pracy czy sukcesy, którymi możesz się pochwalić. 

 1. Zaktualizuj dane

Nieaktualne dane to zmora rekruterów! Przed wysłanie aplikacji sprawdź zatem czy adres e-mail oraz numer telefonu, które podałeś w CV są na pewno aktualne. Zadbaj również o to, by w życiorysie podać swój adres zamieszkania. 

 1. Postaw na czytelny, uniwersalny szablon

Rekruterzy potrzebują prostych i czytelnych CV. Dla osób przeprowadzających selekcję CV liczy się estetyka w postaci czytelnego układu, schludność i przejrzystość, a także spójność elementów tj. czcionka, interlinia itp. W celu stworzenia czytelnego i estetycznego CV skorzystaj z Kreatora CV. Ten bezpłatny, dostępny na Pracuj.pl pozwala wybrać jeden ze wzorów przygotowanych wspólnie ze specjalistami z branży HR. Gotowy dokument można pobrać w formacie pdf lub doc, aby szybko i wygodnie aplikować na oferty pracy.

Jeśli dobrze odrobisz pracę domową, Twoje CV bez wątpienia przykuje uwagę rekrutera i zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Ale nie spoczywaj wtedy na laurach! Przygotuj się do niej. Jeśli obawiasz się konkretnych pytań, poproś bliską osobę, aby przećwiczyła z Tobą odwiedzi. Pamiętaj, że prezentowanie ofert i sprzedawanie produktów to Twój chleb powszedni. Rozmowę z rekruterem potraktuj jako szansę na pokazanie swoich atutów i kompetencji. 

A więcej ofert z Mińska Mazowieckiego i okolic znajdziesz na stronie www.pracuj.pl

Aktualności

Komentarze

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
 • Od: Smetana (postów: 115)
 • Środa, 7 października 2015 15:20:19

Reklama pracuj.pl ? Wszystko na to wskazuje.

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
 • Od: kumak (postów: 15515)
 • Środa, 7 października 2015 22:09:19

za 1100

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
 • Od: MARIUSZMM (postów: 29)
 • Piątek, 9 października 2015 11:36:53

Raczej za 1000 pln + premia do tego własny samochód, telefon, umowa zlecenie, 10 lat doświadczenia i jeszcze sprzedaj jakiś badziew za wysoką cenę.
Czytać i sprawdzać opinie na :
https://www.facebook.com/czarnalistaaaaa
http://www.gowork.pl/opinie
Przykład :
Drukarnia Ellert w Wiazownej
Wszystko ładnie ok dobra kasa, umowa itd.
Po pierwszym dniu pracy okazuje się że trzeba pracować po 12 godzin a nie 8 jak w umowie. Wychodzę i dziękuję za pracę. Ci co muszą robić za małe pieniądze zawsze będą dymani przez pracodawców. Ja mogę wybierać więc olewam tych pseudo uczciwych. Na szczęści są jeszcze normalne firmy na Mińsku. Jest ich mało ale są.
Szukać tych normalnych, sprawdzać opinie i nie dawać się dymać !!!!!!

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.