Wirtualny Mińsk Mazowiecki

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Aktualności serwisu
Aktualności z innych stron
Wszystkie Urząd Miasta Powiat Miński Komenda Policji Kronika Strażacka 23. Baza Lotnicza

OSTATNIO DODANE AKTUALNOŚCI

BIAŁY KAPEĆ TV

OSTATNIO DODANE WPISY NA BLOGACH

GROZIŁ BRONIĄ I USIŁOWAŁ WYMUSIĆ PIENIĄDZE

Czwartek, 17.11.2011

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował miński Sąd wobec 45-letniego Tadeusza S. mieszkańca cegłowskiej gminy, który groził bronią swojemu znajomemu, z którym miał prawdopodobnie nierozwiązane rozliczenia finansowe. Mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz zarzut usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Policjanci z Mrozów otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców cegłowskiej gminy, który stał się celem swojego znajomego podczas spotkania, w czasie którego miało dojść do kłótni o rozliczenia finansowe. Napastnik wyjął pistolet, którym zaczął grozić zgłaszającemu. Temu jednak udało się go obezwładnić i powiadomić Policję. Funkcjonariusze z Mrozów zatrzymali mężczyznę. Był nim 45-letni Tadeusz S. pochodzący z cegłowskiej gminy. Do policyjnego depozytu trafił pistolet i kilka sztuk amunicji. W chwili zatrzymania Tadeusz S. miał ponad promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna trafił do prokuratora, gdzie usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz zarzut usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Na wniosek prokuratora, Sąd w Mińsku Mazowieckim aresztował Tadeusza S. na trzy miesiące. Mężczyznę czeka sprawa karna. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. Tymczasem policjanci dokładnie sprawdzą, skąd mogła pochodzić broń i amunicja oraz w jaki sposób Tadeusz S. wszedł w jej posiadanie. dn




Link do oryginalnego artykułu:
http://kppminsk.policja.waw.pl/portal/pmm/177/28134/_grozil_bronia_i_usilowal_wymusic_pieniadze.html
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Autor serwisu: Leszek Siporski © 2003-2011
Designed by: MindOpen

PRZYJACIELE SERWISU

CS dyziek.com ranczo.org Elitmat Rectime sNik
Wydrukowano ze strony "Wirtualny Mińsk Mazowiecki" www.minskmaz.com w dn. 2012-05-22 21:50:10 z adresu IP: 38.107.179.222