Zarejestruj
18°C

Awantura na dworcu, pasażer pociągu miał podrabianą legitymację

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Policjanci z wydziału prewencji interweniowali na mińskim dworcu kolejowym, gdzie miała miejsce awantura z pasażerem, który prawdopodobnie posłużył się podrabianą legitymacją uprawniająca do zniżki na przejazdy koleją. Podejrzanym o posłużenie się podrabianym dokumentem był 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. Policjanci zabezpieczyli legitymację, w której podejrzany wkleił swoje zdjęcie.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie telefoniczne o awanturze, która miała miejsce na mińskim dworcu kolejowym. Podczas kontroli biletów, jeden z pasażerów pokazał konduktorowi legitymację uprawniającą do ulgi na przejazdy. Rewizor od razu zwrócił uwagę na dokument, który wydał mu się podrobiony. Pasażer zaczął się awanturować, nie chciał podać swoich danych i konduktor wezwał Policję.

Podczas kontroli opisywanego pasażera, policjanci znaleźli jego dowód osobisty. Dane w dowodzie nie zgadzały się jednak z tymi z legitymacji zniżkowej. Okazało się, że prawdopodobnie pasażer wkleił do niej swojej zdjęcie, a sam dokument należał do innej osoby. Policjanci w końcu wylegitymowali „krewkiego” pasażera. Okazało się, że jest 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego.

Policjanci zabezpieczyli dokument do sprawy. Podejrzany może niebawem odpowiedzieć za posłużenie się podrabianą legitymacją. Funkcjonariusze sprawdzą też w jakich dokładnie okolicznościach 40-latek wszedł w posiadanie legitymacji, będące własnością innego mężczyzny.

dn

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.