Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Aktualności

Awantura na dworcu, pasażer pociągu miał podrabianą legitymację

Poniedziałek, 13 lutego 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z wydziału prewencji interweniowali na mińskim dworcu kolejowym, gdzie miała miejsce awantura z pasażerem, który prawdopodobnie posłużył się podrabianą legitymacją uprawniająca do zniżki na przejazdy koleją. Podejrzanym o posłużenie się podrabianym dokumentem był 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. Policjanci zabezpieczyli legitymację, w której podejrzany wkleił swoje zdjęcie.
0

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie telefoniczne o awanturze, która miała miejsce na mińskim dworcu kolejowym. Podczas kontroli biletów, jeden z pasażerów pokazał konduktorowi legitymację uprawniającą do ulgi na przejazdy. Rewizor od razu zwrócił uwagę na dokument, który wydał mu się podrobiony. Pasażer zaczął się awanturować, nie chciał podać swoich danych i konduktor wezwał Policję.

Podczas kontroli opisywanego pasażera, policjanci znaleźli jego dowód osobisty. Dane w dowodzie nie zgadzały się jednak z tymi z legitymacji zniżkowej. Okazało się, że prawdopodobnie pasażer wkleił do niej swojej zdjęcie, a sam dokument należał do innej osoby. Policjanci w końcu wylegitymowali „krewkiego” pasażera. Okazało się, że jest 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego.

Policjanci zabezpieczyli dokument do sprawy. Podejrzany może niebawem odpowiedzieć za posłużenie się podrabianą legitymacją. Funkcjonariusze sprawdzą też w jakich dokładnie okolicznościach 40-latek wszedł w posiadanie legitymacji, będące własnością innego mężczyzny.

dn

Pozostałe aktualności

Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler Tragiczny weekend na drogach Powiatu Mińskiego [aktualizacja] Supergimbus 2017 Rowerowy wyścig dookoła Warszawy Sukces mimo przeciwnościom Odjazdowy Bibliotekarz 2017

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry