Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
13°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Aktualności

Awantura na dworcu, pasażer pociągu miał podrabianą legitymację

Poniedziałek, 13 lutego 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z wydziału prewencji interweniowali na mińskim dworcu kolejowym, gdzie miała miejsce awantura z pasażerem, który prawdopodobnie posłużył się podrabianą legitymacją uprawniająca do zniżki na przejazdy koleją. Podejrzanym o posłużenie się podrabianym dokumentem był 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. Policjanci zabezpieczyli legitymację, w której podejrzany wkleił swoje zdjęcie.
0

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie telefoniczne o awanturze, która miała miejsce na mińskim dworcu kolejowym. Podczas kontroli biletów, jeden z pasażerów pokazał konduktorowi legitymację uprawniającą do ulgi na przejazdy. Rewizor od razu zwrócił uwagę na dokument, który wydał mu się podrobiony. Pasażer zaczął się awanturować, nie chciał podać swoich danych i konduktor wezwał Policję.

Podczas kontroli opisywanego pasażera, policjanci znaleźli jego dowód osobisty. Dane w dowodzie nie zgadzały się jednak z tymi z legitymacji zniżkowej. Okazało się, że prawdopodobnie pasażer wkleił do niej swojej zdjęcie, a sam dokument należał do innej osoby. Policjanci w końcu wylegitymowali „krewkiego” pasażera. Okazało się, że jest 40-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego.

Policjanci zabezpieczyli dokument do sprawy. Podejrzany może niebawem odpowiedzieć za posłużenie się podrabianą legitymacją. Funkcjonariusze sprawdzą też w jakich dokładnie okolicznościach 40-latek wszedł w posiadanie legitymacji, będące własnością innego mężczyzny.

dn

Pozostałe aktualności

Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry