4°C

26
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.13
PM25: 15.44 (37,17%)
PM10: 16.72 (102,91%)
Temperatura: 3.80°C
Ciśnienie: 1001.83 hPa
Wilgotność: 91.00%

Dane z 20.04.2024 04:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Znaleziony pies

7 postów
mińsk maz Postów: 8
hanna
mińsk maz, postów: 8
Środa, 25 lutego 2015 23:08:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy w Mińsku ktoś , lub jakaś organizacja zajmuje się znalezionymi psami.Dziś widziałam małego pieska w lesie koło Kędzieraku.Jutro jadę tam znów ze swoim psem sprawdzić czy tam będzie, może tylko odszedł od domu .Mam już dwa psy, nie dam rady z trzema, ale jeżeli można pomóc? Tylko gdzie go odstawić?Czy ktoś podeśle jakąś informację?
mińsk mazowiecki Postów: 5
basset_hound
mińsk mazowiecki, postów: 5
Czwartek, 26 lutego 2015 01:17:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy to mógł być ten pies?
http://olx.pl/i2/zwierzeta/zaginione-i-znale...
Mińsk Mazowiecki Postów: 426
nora
Mińsk Mazowiecki, postów: 426
Czwartek, 26 lutego 2015 09:32:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Są "Zwierzaki z Mińska", ale nie liczyłabym na ich pomoc. Można zadzwonić po hycla, ale on wywiezie psa do schroniska oddalonego o 300 km i wszelki słuch po nim (psie) zaginie. To nie jest fajne schronisko..
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 3
laura_minskma
Mińsk Mazowiecki, postów: 3
Wtorek, 3 marca 2015 11:01:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dlaczego odradzasz kontakt ze "Zwierzaki z Mińska"? Z tego co wiem oni podlegają pod fundację Viva, bardzo kompetentną. Coś nie tak z nimi?
mińsk mazowiecki Postów: 5
basset_hound
mińsk mazowiecki, postów: 5
Wtorek, 3 marca 2015 14:55:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Poprosiłam ich o udostępnienie mojego ogłoszenia o naszym zagubionym psie i mimo deklaracji do dnia dzisiejszego się nie pojawiło. To przykre, że nie udzielono nam tej pomocy. Tym bardziej, że to nic nie kosztuje.
mińsk mazowiecki Postów: 65
proforma
mińsk mazowiecki, postów: 65
Piątek, 6 marca 2015 13:12:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zwierzaki z Mińsk nie dostają od Vivy ani grosza. Wszystkie pieniądze jakie posiadają, to poprzez zbiórkę od darczyńców. Nie stac ich na utrzymywanie nowych psów. Pod swoja opieką mają juz ok 100 zwierzaków (koty i psy). Poza tym są to osoby, które na codzień pracują, maja swoje życie i nie są w stanie zawsze odpowiedzieć na maile bądż smsy. Trzeba się przypominać i być cierpliwym.
Na FB mają swój profil i można zobaczyć z jakimi problemami się borykają.
mińsk mazowiecki Postów: 5
basset_hound
mińsk mazowiecki, postów: 5
Sobota, 7 marca 2015 15:06:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W przypadku poszukiwania zaginionego zwierzęcia liczy się każda godzina. W końcu kto ma pomóc na terenie Mińska jeśli nie oni? Skoro wiadomości dochodzą i są odczytywane, to udostępnienie linku nie powinno zająć więcej niż chwilę.
Mam w domu 4 przygarnięte kundle, którymi nikomu nie zawracałam głowy. Mam na koncie kilkanaście psów, które dzięki mojemu zaangażowaniu wróciły do domu i teraz kiedy sama potrzebuję pomocy, bo mojego psa wywieziono w drugi koniec Mińska, to jedyna instytucja w Mińsku do której mogłabym się zwrócić nie ma dla mnie czasu.

Swoją drogą. W dniu 4 marca znalazłam w Pustelniku (błąkającą się od kilku dni w okolicach szkoły) sunię podobną do jamniczka. Może ktoś jej szuka lub zechce dać jej dom. Sunia jest w wieku ok.1 roku, kontaktowa, zgadza się z innymi psami i kotami, zachowuje czystość w domu, pilnuje się człowieka. Idealna zarówno dla osoby starszej, bo jest drobna (waży ok.7kg) i umiarkowanie aktywna, jak i do domu z dziećmi ze względu na jej pozytywne podejście do ludzi i łagodność.

http://olx.pl/oferta/znaleziono-suczke-mix-j...

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK