16°C

17
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.62
PM25: 10.35 (69,03%)
PM10: 11.39 (25,31%)
Temperatura: 15.85°C
Ciśnienie: 990.50 hPa
Wilgotność: 73.25%

Dane z 28.03.2024 12:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ZESPÓŁ NA WESELE

498 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Aśka M.
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Sobota, 2 stycznia 2016 16:26:36
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam. Jako, że rok 2015 był u mnie rokiem weselnym podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat kilku zespołów z okolic Mińska. Zaznaczam, że wyrażam tylko swoje zdanie:)

1. MAXIM- bawiłam się przy tym zespole pierwszy raz na weselu u koleżanki w czerwcu. Słyszałam przed weselem same ochy i achy na ich temat. Niestety okazało się, że są kompletnie przereklamowani! Kawałki leciały z podkładu. Oczepiny w miarę ok, jednak słynna "ciotka z Ameryki" zepsuła wszystko. Rozumiem, że miało być to super śmieszne, jednak teksty były JAK DLA MNIE mało zabawne. Co bardzo mi się nie podobało to to, że na oczepinach muzyka leciała cały czas z podkładu! Zespół nawet nie udawał, że grają, po prostu wszyscy sobie stali:D Za takie pieniądze jakie biorą za wesele to nie powinno mieć miejsca, zespół powinien całe oczepiny grać na żywo!! Dodam, że byłam po raz drugi na weselu z nimi we wrześniu i wszystko z pierwszego wesela powtarzało się: te same teksty, ta sama "ciotka z Ameryki" itd...

Na plus dla MAXIMa: mięli w miarę krótkie przerwy.

2. TAKT- bawiłam się z nimi na weselu w maju. Zespół ok. Grali fajnie, jednak jak dla mnie za bardzo dyskotekowo. Grali i śpiewali dynamicznie, w moim odczuciu zbyt dynamicznie. Brakowało mi wolniejszych utworów, na weselu bylo sporo młodzieży ale też osób starszych, którzy rzadko wychodzili na parkiet. Na dyskotekę zespół zdecydowanie na tak, na wesele- raczej nie.

Na plus: zdecydowanie są bardzo "na czasie". Grają dużo nowych utworów. Przerwy robili w miarę krótkie. Bardzo ładnie, elegancko wyglądali:)

3. SLANG- grali na weselu na którym się bawiłam w sierpniu. Czytałam opinie, że jest to zespół dla starszych ludzi i młodzi się przy nich nie wybawią. Odniosłam przeciwne wrażenie. Bawili się i starsi i młodsi. Nie powiedziałabym, że grają same stare kawałki- było też sporo nowości. Jeśli ktoś lubi zespoły typowo weselne to zdecydowanie się przy nich wybawi. Jeśli ktoś lubi wesela ala dyskoteka- radzę szukać innego zespołu.
Odniosłam wrażenie, że zespołowi nie do końca wyszły oczepiny- mogliby bardziej zabawiać gości oraz jeden konkurs im chyba nie wyszedł. Trzeba jednak przyznać, że oczepiny prowadzili z klasą- nie było żadnych głupich tekstów jak to czasami się zdarza na weselu wodzirejom.

4. KRYTERIUM- jestem zdecydowanie na tak. Cechuje ich różnorodność repertuaru: grają kawałki starsze jak i nowości. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Oczepiny prowadzą w fajnym stylu, wszystko z kulturą, profesjonalnie. Podobnie jak Slang mają już spore doświadczenie w tej dziedzinie, co widać gołym okiem.
Nie robią z wesela dyskoteki. Widzą przy czym goście dobrze się bawią i dopasowują do nich repertuar. Ciężko jednak u nich z wolnymi terminami- ale to też świadczy na plus dla nich:)


Miałam napisać jeszcze o jednym zespole przy którym miałam "przyjemność" się bawić, jednak wyleciała mi z głowy jego nazwa (może i lepiej). Zespół był beznadziejny, nie miał nawet perkusji: dla mnie zespół weselny bez tak podstawowych sprzętów = katastrofa.
Wodzirej zespołu chciał być śmieszny, rzucał głupkowatymi tekstami, niestety było to bardzo żałosne. Ponadto miałam wrażenie, że nie wiedzą co to gra na żywo.
Jak przypomnę sobie nazwę zespołu to dopiszę.
Postów: 1
MagdaDz
postów: 1
Wtorek, 5 stycznia 2016 10:37:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Najlepszy zespół na wesele http://pajacyk.pl* przy którym bawiłam się w 2015 roku to zdecydowanie Fiesta. Dobre wokale, świetna muzyka i przede wszystkim bardzo fajny kontakt z bawiącymi się gośćmi.
minsk Postów: 3
marekwisniewski0
minsk, postów: 3
Czwartek, 7 stycznia 2016 13:35:17
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mnie spodobał się zespół weselny http://www.zespolnafali.pl/ , ponieważ mogłem posłuchać ich utworów w internecie. Mają bardzo bogaty repertuar utworów zarówno zagranicznych jak i polskich.
Mińsk Postów: 1
maximminsk
Mińsk, postów: 1
Wtorek, 12 stycznia 2016 12:58:34
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Szanowna Pani " Aśka M." pragnę się podzielić z Panią swoim spostrzeżeniem, jeszcze nie widziałem żeby ktoś stojąc sam na scenie zagrał "na żywo" na oczepinach gdzie reszta zespołu w mniejszy lub większy sposób również w nich uczestniczy co do "podkładu" proszę poczytać sobie na tematycznych forach czym się różni "aranżacja" od "stylu" (zwanego przez Panią podkładem) od 14 lat oczepiny są grane przez jedną osobę i nie zamierzamy tego zmieniać, a Pani życzymy żeby znalazła Pani idealny zespół na swoje wesele, gdzie wszyscy goście bez wyjątku będą zadowoleni. z pozdrowieniem GW MAXIM
mińsk mazowiecki Postów: 3
jacek1983
mińsk mazowiecki, postów: 3
Środa, 13 stycznia 2016 08:19:51
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
NIE POLECAM zespołu DANCE DAY - całkowita porażka. Widziałem ich na kilku występach plenerowych i klapa. Szkoda chłopaków którzy tam grają, może gdyby zmienili tego swojego wokalistę okularnika to mieli by szansę (niby WODZIREJ grupy).
Pseudo zespoły należy tępić.
Godnym polecenia jest EFEKT z Mrozów.
Postów: 7
GDdaniel
postów: 7
Czwartek, 14 stycznia 2016 20:47:22
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
kurde blaszka co to znaczy pseudo zespoły? bo może musze szukać na swoje wesele jakichś arcymagików którzy wyciągną ode mnie ostatni grosz...
mińsk mazowiecki Postów: 3
jacek1983
mińsk mazowiecki, postów: 3
Piątek, 15 stycznia 2016 08:26:35
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
bo to małolaci, którzy uważają się za nie wiem jakich artystów, a szczególnie ich wokalista. Jeśli masz wydać pieniądze to na coś co jest tego warte!!! Z pewnością oni nie są!!!
Kałuszyn Postów: 5
pablo092
Kałuszyn, postów: 5
Piątek, 15 stycznia 2016 11:40:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam zespół Volter. Zespół ten gra muzykę tylko i wyłącznie na żywo. Super prowadzący który zabawi zarówno osoby młode jak i starsze. Byłem na kilku weselach, które prowadzili i goście byli mega zadowoleni.
Postów: 7
GDdaniel
postów: 7
Piątek, 15 stycznia 2016 20:52:53
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie ważne czy małolaci czy stare wygi chcą grać to grają, liczy się zaangażowanie w prace, ogólnie są w porządku byłem na ich występie w siennicy w czerwcu i zaprezentowali się dobrze, trzymaj się jacek placek hehe
Mińsk Mazowiecki Postów: 24
gama
Mińsk Mazowiecki, postów: 24
Piątek, 15 stycznia 2016 22:53:08
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A co Was obchodzi czy to na żywo, czy nie na żywo?. Ważne, żeby była dobra zabawa i zaangażowanie zespołu. Goście weselni, jako sobie wypija, to i tak maja to gdzieś, zapamiętają jedynie to, czy zespół dobrze bawił ludzi. Nie mam racji?
minsk mazowiecki Postów: 2
maryjusz
minsk mazowiecki, postów: 2
Środa, 20 stycznia 2016 22:32:16
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie polecam zespołu LIVE samo gwiazdorstwo muzyka sztuczna a w dodatku zero szacunku dla gości a szczególnie pan "grajac udajacy" na keyboardzie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
DanceDay.pl
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 20 stycznia 2016 23:00:05
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witaj "jacek1983" w nawiązaniu do Twoich komentarzy

1. Zespół Dance Day ma swoich odbiorców i czujemy się świetnie z muzyką którą wykonujemy na żywo. Wiem, jeden lubi disco, inny pop, ktoś inny rock czy heavy. Nie dogodzimy wszystkim.

2. Używanie wulgaryzmów w stosunku do moich kolegów i koleżanki uważam za totalną Twoją porażkę, jako że jest to naruszeniem dóbr osobistych. Nie wiem dlaczego kolegę Darka - obrażasz? Bo ma okulary, bo nie trafia w Twój gust?
Ja zawsze wolałem patrzeć na kobiety, a mamy Perełkę-kobietę w zespole. To że faceci w okularach Cię przyciągają... nie mam pojęcia jak Cię odbierać.

3. W zespole Dance Day owszem, grają/śpiewają 3 młode osoby i 3-ech dorosłych facetów.

4. Te 3 młode osoby realizują się i stale kształcą udzielając się w projektach o których Ty pewnie nie pomarzysz (zresztą tak jak my starsi) i nie sądzę byś w wielu kwestiach im/nam dorównał.

5. Polecasz zespół Efekt, ok. Mam nadzieję że w nim nie grasz bo znany jest nam skład tego zespołu i wolałbym nie myśleć że koledzy robią sąsiadom pod drzwi.

6. W przeciwieństwie do Ciebie kolego, domniemam Jacku, my nie plujemy/obrażamy naszych kolegów z Mińska i okolic, wręcz przeciwnie, pomagamy sobie koleżeńsko bo jesteśmy muzykami z zasadami, które dla Ciebie mogą być ciężko pojęte.

7. Mówisz że chcesz nas tępić? Nie mam pojęcia kto Ci zrobił krzywdę? Wiedz że sporo fajnych ludzi z Mińskiej sceny z nami współpracuje i chyba mają się dobrze, jesteśmy otwartą, zgraną ekipą przyjaciół/kolegów/kumpli.

8. Współpracujemy z Rainbow, Horus, świetnym akustykiem Qdłem i jego fajnym zapleczem sprzętowym - kolegą Krzyśkiem (nagłośnienie na wieczorkach tanecznych), projektem Kamila z Partnera, Diamentem, i kilkoma innymi zespołami o których może zapomniałem. Darzymy się sympatią i wzajemną pomocą/fajnymi relacjami. Wspieramy, wymieniamy gratami/sprzętem. Pomagamy w zleceniach jak sami mamy bizi.

9. Wiedz że ostatnie imprezy były bardzo udane. Sylwester i kolejne poczynione inwestycje w super nagłośnienie, świetne oświetlenie, prace nad nowym materiałem.
Po Sylwestrze w Warszawie, zapewniono nam miejsce na kolejne zlecenia w Warszawie gdzie już podpisałem 4 zlecenia na 2016r. A ludzie cały czas piszą i dzwonią.

10. Z myślą że masz ten rocznik z profilu, że jesteś osobą dorosłą z rocznika 1983r. wierzę że oficjalnie przeprosisz mojego kolegę - głównego wokalistę - też Wodzireja, którego też staram się wspierać, "małolatów" z zespołu - oficjalnie na forum.

Ps1. No i napisz co może w 1% Ci się podoba najbardziej w Dance Day P)

Ps2. Konsekwencje Twojej dziwnej inicjatywy ubliżania niestety zostaną potraktowane jak wśród dorosłych. Ja jestem rocznik '81 i staram się nie dyskutować, a rozliczać w stosownych organach władzy.

Duży chłopak jesteś to zrozumiesz. Wnioski sam wyciągniesz.

Do zobaczenia.
Cześć, pozdrawiam,

Piotr - gitarzysta, wokalista, kompozytor, aranżer zespołu Dance Day

www.DanceDay.pl

info@danceday.pl
Mińsk Postów: 12
edit87
Mińsk, postów: 12
Czwartek, 21 stycznia 2016 08:15:36
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
do Maryjusz....... nie byłam na imprezie z LIVE więc nie znam ich podejścia do klientów/gości, ale już wcześniej pisałam na tym forum, że po obejrzeniu filmów na facebooku, .........,,na żywo" dobre sobie. Albo za szybko leci podkład, albo palce chodzą za wolno. Tyle w temacie.
Lublin Postów: 1
KrzysiekT
Lublin, postów: 1
Piątek, 22 stycznia 2016 23:25:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zapraszam do przesłuchania zespołu muzycznego Night Light z Lublina
www.zespol-muzyczny-nightlight.pl, Dojeżdżamy do Warszawy, Mińska i okolic...
mińsk mazowiecki Postów: 3
jacek1983
mińsk mazowiecki, postów: 3
Niedziela, 24 stycznia 2016 08:14:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dance Day tym wpisem dowiedliście że jesteście prawdziwymi dzieciakami. Słowa krytyki przyjmuje sie na "klatę" i z honorem. Każdy może mieć swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Temu służy to forum. Kazdy moze wyrazić własny pogląd. Tłumaczcie się dalej jak na prawdziwych artystów przystało ha ha ha
warszawa Postów: 1
nowak_oliwia
warszawa, postów: 1
Wtorek, 23 lutego 2016 13:01:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam, czy ktoś może był na weselu prowadzonym przez zespół Milagro z Mińska Mazowieckiego? Jakie są Wasze opinie na ich temat? Co o nich sądzicie? Jak grają i jak prowadzą oczepiny?
Mińsk Mazowiecki Postów: 60
george
Mińsk Mazowiecki, postów: 60
Środa, 24 lutego 2016 14:52:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nowak_oliwia wysłałem Ci na priv. Może skorzystasz.
Postów: 12
marcelinka
postów: 12
Niedziela, 28 lutego 2016 21:55:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co do zespołu poleciłabym zespol volter bawiliśmy sie przy ich muzyce na sylwestra i ostatkach w sali w Grodzisku.Godne polecenia
Warszawa Postów: 2
zofia1975
Warszawa, postów: 2
Poniedziałek, 7 marca 2016 11:02:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja polecam ten zespół - zespół muzyczny. Są świetni, byłam już na dwóch weselach na których grali i pokazali pełen profesjonializm!
Warszawa Postów: 2
zofia1975
Warszawa, postów: 2
Poniedziałek, 7 marca 2016 11:03:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja polecam ten zespół - [url=http://pajacyk.pl*]zespół muzyczny[/url]. Są świetni, byłam już na dwóch weselach na których grali i pokazali pełen profesjonializm!

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK