7°C

25
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.68
PM25: 14.78 (35,8%)
PM10: 16.11 (98,56%)
Temperatura: 6.99°C
Ciśnienie: 996.13 hPa
Wilgotność: 87.11%

Dane z 29.03.2024 01:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ZESPÓŁ NA WESELE

498 postów
kraków Postów: 7
marek22
kraków, postów: 7
Czwartek, 12 marca 2015 13:45:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
U nas akurat grała taka grupa jak Clubbers Band z panem Czarkiem na czele. Polecam! Mają swój serwis online – http://pajacyk.pl*. Tu jest pełen kontakt do nich.
Mińsk Mazowiecki Postów: 17
czekoilka
Mińsk Mazowiecki, postów: 17
Środa, 22 kwietnia 2015 23:24:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy ktoś miał okazję bawić się na weselu z zespolem master? z mińska.
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
goha11
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Sobota, 25 kwietnia 2015 23:29:21
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja polecam zespół Navis z Lublina. Grali u mnie tydzień temu. Trzy osoby, w tym wokalistka o niebiańskim głosie. Zapłaciliśmy 3800 zł. Spotkaliśmy ich dopiero na weselu. Wcześniej kontaktowaliśmy się mailowo. Mieliśmy trochę stracha, bo nigdy wcześniej ich nie słyszeliśmy, ale bardzo miło nas zaskoczyli. Chwilami ich wykonania były tak bliskie oryginałom, że aż trudno było w to uwierzyć. I nie jest to tylko moja opinia, gdyż w rodzinie Pana Młodego i mojej są łącznie trzy zespoły weselne i każdy z ich członków z podziwem wypowiadał się o tym zespole. Grali wszystkie gatunki muzyczne, od popu, disco polo do... metalu (na moje specjalne życzenie). Przerwy robili bardzo krótkie. Zabawy weselne były na poziomie. Nadal nie mogę uwierzyć w swoje szczęście, że ich znalazłam przypadkiem w internecie. Dzięki nim, moje własne wesele było najlepszym, na jakim do tej pory byłam.
mińsk mazowiecki Postów: 3
vidoe
mińsk mazowiecki, postów: 3
Niedziela, 3 maja 2015 13:13:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pogratulować u mnie grał zespół live z wielgolasu. nie polecę i żałuje...
Mińsk Mazowiecki Postów: 17
czekoilka
Mińsk Mazowiecki, postów: 17
Niedziela, 24 maja 2015 22:18:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A czy ktoś bawił się na weselu, gdzie grał zespół Diament? :)
Mensko Postów: 394
Łado
Mensko, postów: 394
Środa, 27 maja 2015 07:32:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja byłem, bardzo spoko.
Siennica Postów: 1
Paulinamatak
Siennica, postów: 1
Czwartek, 28 maja 2015 12:01:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak u nas Diament gral 11 kwietnia,wesele super,rozkrecaja impreze na maksa,nie ma ograniczen wiekowych graja dla kazdego,jeli mielibysmy jeszcze raz robic wesele to tylko z ty zespolem
Mińsk Mazowiecki Postów: 7
angeleika
Mińsk Mazowiecki, postów: 7
Sobota, 30 maja 2015 16:41:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Słuchajcie a macie jakąs płytke z wesela na którym grał zespół HORUS?
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Poniedziałek, 6 lipca 2015 08:34:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zespół LIVE Wielgolas wokalistka
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
annakowalska
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Poniedziałek, 13 lipca 2015 11:46:46
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
fajnie gra WEST z siedlec
MMz Postów: 9
mik23
MMz, postów: 9
Poniedziałek, 13 lipca 2015 12:18:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
u nas chyba ze wzgledu na finanse chociazby bedzie DJ
Mińsk Postów: 2
Arnoldinio
Mińsk, postów: 2
Poniedziałek, 13 lipca 2015 18:32:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ostatnio byłem na weselu kuzynki i zamiast tradycyjnego zespołu wynajęty został DJ wodzirej. Zabawa prowadzona była przednio i nawet smutasy siedzące na początku przy stołach szybko ruszyły do tańca i zabawy. Fajna sprawa. Polecam.
Stojadła Postów: 48
Ayla
Stojadła, postów: 48
Środa, 22 lipca 2015 02:57:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Każdy tylko nie Duet Fendi. Facet wyje,że aż paznokcie i włosy bolą.
MM Postów: 25
ewka1409
postów: 25
Niedziela, 26 lipca 2015 13:07:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zespół Master- gorąco polecam. :)
Postów: 1
markotna
postów: 1
Środa, 29 lipca 2015 20:10:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pomóżcie podjąć ostateczną decyzję ;) waham się między zespołami:
- Rytm z Garwolina
- Takt z Mińska Maz.
- Live z Wielgolasu.
Może ktoś z Was kojarzy te wszystkie zespoły i wyrazi swoją subiektywną opinię, który z nich najlepiej zabawia gości na weselu? Jeśli chodzi o czystość śpiewu nie mam do nich zastrzeżeń. Ale nie wiem, jak prowadzą biesiadę, czy wyciągają ludzi zza stołów, czy bardziej "robią swoje" i tylko śpiewają, bez kontaktu z gośćmi?
Z góry dzięki za podpowiedzi :)
Mińsk Postów: 12
edit87
Mińsk, postów: 12
Czwartek, 30 lipca 2015 15:41:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
vidoe napisał/a Pogratulować u mnie grał zespół live z wielgolasu. nie polecę i żałuje...

Nie bawiłam się z tym zespołem więc nie wiem jak wygląda zabawa, ale popatrzyłam na filmiki na FB. LIVE - nazwa zobowiązuje. W sposób ewidentny palce klawiszowca nie nadążają za tym co w danej chwili słychać zarówno w utworze Najpiękne jak i w Wymarzonej. Ktoś pod filmikiem zwrócił uwagę że to aranżacja, ale oczywiście zespół się wypiera choć dowody widać gołym okiem. Ważne aby dobrze bawić gości, w nosie z graniem, ale po co okłamywać klientów?
Dębe W. Postów: 3
monikak
Dębe W., postów: 3
Czwartek, 30 lipca 2015 20:56:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Haha, pogratulować braku słuchu :)
Mińsk Postów: 1
utrek
Mińsk, postów: 1
Czwartek, 13 sierpnia 2015 16:35:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A może DJ zamiast zespołu? Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele http://www.djnaimpreze.info/
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
goha11
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015 12:55:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie polecam zespołu HITMIKS. Byłam gościem na weselu na którym grali. Repertuar mocno nastawiony na disco polo. Nie żebym była przeciwko takiej muzyce na weselu, ale to co grali to jakieś mało popularne i mało rytmiczne kawałki. Brak jakiegokolwiek kontaktu z kuchnią. Obsługa wnosiła ciepłe danie, więc ludzie siadali do stołu, gdy goście kończyli jeść, to oni ogłaszali, że idą na jednego. Zabawy weselne mieli spoko, ale nikt z zespołu nie pomagał wodzirejowi w ustawianiu krzeseł, przez co tracili wiele czasu.
Mińsk Mazowiecki Postów: 17
czekoilka
Mińsk Mazowiecki, postów: 17
Niedziela, 23 sierpnia 2015 18:14:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Z chłopakiem szukając zespołu na nasze wesele, spotkaliśmy się z:
- Diament z Mińska Mazowieckiego; ogólnie mili ludzie (Pan Wojtek i Pani Marola (chyba)), nie zaśpiewali na próbie, ale pokazali filmiki, pogadaliśmy. Wysłali bez problemu repertuar. Zaprosili na festyn "Święto truskawki'. Pojechaliśmy, no i niestety tam nie zaprezentowali się najlepiej. Pan chodził sobie po scenie, śpiewał od połowy zwrotki. Pani natomiast jak zostały dwa wersy zwrotki śpiewała już refren. Ogólnie inny rytm muzyki, inny śpiewu. Zawiedliśmy się na nich. Ogólnie zamast skupić się na zabawianiu gości i śpiewaniu, czy graniu - zainteresowani byli sobą ;) Każdy podchodzi do tego różnie, ale mi średnio się podobało obściskiwanie na scenie. Nie za to płaciłabym im na weselu. :P
Ach i jak na chwile muzycy nie obsługiwali instrumentów muzyka dalej grała tak samo, także zastanawiające jest to granie na żywo.
Do plusów zaliczam, to, ze nie ma problemu jesli chce się dodatkowe piosenki do repertuaru.
- Master z Mińska Mazowieckiego; dokładnie nie wiem ile liczy osób, ale zaprosili nas do kanciapki, za garażem, gdzie ledwo się pomieścili ;) Imponująca ilość tych wszystkich "głośników" itp. Tu na pewno dają popis :) Ale niestety z zaprezentowaniem się było słabo. Zagrali jedną piosenkę, a później "a co chcecieeeeeeee jeszcze?", "niee tego nie zagramyy" "no wiem, co". Poprosiłam o ich popisowy nr, to mieli problem:P Ogólnie powinni też przygotować się do tego spotkania. Trochę gwiazdorzą. Mają też dziwny cennik, nie pamiętam go dokładnie- jak ślub o 17, a grają do 3 to 4200, jak ślub o 18, a grają do 4 to np 4600.. Nie mają czegoś takiego, jak repertuar. Nieźle, co?:P Niechętnie również podchodzą do tego, żeby się nauczyć dla nas piosenki na pierwszy taniec. "Bo im się to nie opłaca"..
Wypadli najgorzej.
- Reaven z Halinowa. Bingo!! Czterech, młodych chłopaków. Zaprosili nas do swojej kanciapki, tam mieli scenę, na nich rozłożony sprzęt, a na przeciwko kanapa. Zagrali kilka piosenek, a to biesiadne- bo od tego zaczyna się wesele, a to wolną, polska- jak na pierwszy taniec, tu po angielsku, tu disco polo, tu rock and rolla. Nie było problemu z piosenką na życzenie. Jest to zespół, który nie gwiazdorzy i któremu się chce. W sieci jest bardzo mało ich piosenek, ale na żywo grają super. Byliśmy na festynie, gdzie grali i rozruszali ludzi. Cene też mają konkurencyjną. 2200 wesele bez zabaw, zbierania na wózek, oczepin (nie chcemy tego), a 3000 z poprawinami. Graja do 6.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK