11°C

34
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 12.41
PM25: 20.12 (49,48%)
PM10: 22.27 (134,16%)
Temperatura: 10.71°C
Ciśnienie: 1004.92 hPa
Wilgotność: 69.50%

Dane z 25.04.2024 14:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Szkoła rodzenia

6 postów
Mińsk Postów: 29
Niecha
Mińsk, postów: 29
Wtorek, 3 marca 2015 12:21:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Potrzebuje informacji na temat szkół rodzenia na teranie Mińska. Możecie mi coś doradzić albo odradzić?
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Wtorek, 3 marca 2015 13:05:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Korzystałam ze szpitalnej (niektóre wykłady bardzo ciekawe i przydatne zwłaszcza przyszłemu ojcu (zachęcam żeby też chodził), bo sam może by się nie domyślił, żeby podziękować po porodzie kobiecie i przygotować kolację lub prezent). Jeśli zamierzasz rodzić w Mińsku to warto. Fakt drogo, a takie nauki powinny być sponsorowane przez miasto!!!!!!! Do Fasolki chodziłam w ramach NFZ (kilka spotkań). OK. Tak na serio dopiero w praktyce wychodzi masa pytań i problemów ...
Mińsk Mazowiecki Postów: 48
rozzy
Mińsk Mazowiecki, postów: 48
Wtorek, 3 marca 2015 15:22:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Do szkoły rodzenia nie chodziłam, ale chodziłam na warsztaty dla mam z Pauliną i Agnieszką. Szczerze polecam.
Prowadzą one też naturalną szkołę rodzenia: http://mamatuli.pl/kurs-naturalnej-szkoly-rodzeni...
Są także konsultację z Pauliną w Punkcie Miejskich Palet w czwartki od 14 do 15. Informacja jest dostępna na fb https://www.facebook.com/punktmiejskichp
Mińsk Mazowiecki Postów: 847
t.o.
Mińsk Mazowiecki, postów: 847
Wtorek, 3 marca 2015 15:50:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Drogi gips te szkoły :) a bez tego od tysięcy lat kobiety też rodziły. A czym różni się zwykła szkoła rodzenia od "naturalnej" (450 zł)? Bo jak naturalna to tak na chłopski rozum sama natura i z czego tu jeszcze warsztaty robić...
Postów: 540
free
postów: 540
Wtorek, 3 marca 2015 16:37:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie oceniam. Moja synowa wraz z synem pewnego wieczoru oświadczyli mi, że ... idą rodzić! Poszli, urodzili najpiękniejszego chłopczyka pod słońcem:) Bez szkoły rodzenia, jednak należy przyznać, że bardzo dużo czytali, przygotowywali się. I dali radę:)
Mińsk Mazowiecki Postów: 135
wls
Mińsk Mazowiecki, postów: 135
Środa, 4 marca 2015 10:44:19
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Szkoła rodzenia to nie tylko poród, to tez forma uspokojenia siebie i partnera przed często 1 dzieckiem dla ludzi którzy niekoniecznie maja obok babcie, ciocie, siostry które pomogą, chodziliśmy do tej przyszpitalnej i było ok Panie fajne dużo tłumaczyły do tego zajęcia rozciągające. To nie jest tak, że kobieta bez szkoły rodzenia nie urodzi :) Natura i połozne pomagają, ja czułam się pewniej poznając wcześniej jakie procedury w szpitalu panują, czego mogę wymagac a co w szpitalu jest nie praktykowane. Ogólnie oceniam Szkołe rodzenia przy szpitalu jako dobry pomysł. Co do innych się nie wypowiadam bo nie znam.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK