6°C

23
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.26
PM25: 13.77 (33,15%)
PM10: 14.92 (91,77%)
Temperatura: 5.96°C
Ciśnienie: 1004.03 hPa
Wilgotność: 90.25%

Dane z 20.04.2024 09:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

SYLWESTER 2014/15

29 postów
M.... Postów: 133
LADY
M...., postów: 133
Wtorek, 2 grudnia 2014 17:51:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://minskmaz.com/informator/sylwester-w-mrozach
Postów: 3
sulek71
postów: 3
Wtorek, 2 grudnia 2014 22:34:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rok temu mieliśmy nigdzie nie iść, ale ostatecznie wybraliśmy Kryształowy Dworek, bo na miejscu. Mieli komplet, ale coś się dla nas znalazło. Wszystko było ok - bardzo smaczne jedzenie, stoły uginały się od przystawek. Do tego stół wiejski i chyba fontanna czekolady (musiałbym podpytać żonę, bo ja nie korzystałem).
W tym roku już się zapisaliśmy. 200zł od osoby. Stół wiejski, stół rybny, itd. Gra zespół Irys. Widziałem, że w zeszycie już sporo stolików było zajętych.

Aha. Raz byłem w Planecie. Nigdy więcej.
MIŃSK MAZOWIECKI Postów: 2
Edyta1
MIŃSK MAZOWIECKI, postów: 2
Środa, 3 grudnia 2014 10:13:44
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Zajeździe pod Różami : 360 od pary , w tym: cztery ciepłe posiłki, przystawki, alkohol. Gra zespół.
minsk maz Postów: 66
RENA
minsk maz, postów: 66
Niedziela, 7 grudnia 2014 18:33:35
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Podbijam , gdzie na Sylwestra , ale nie za300 od osoby bo to przesada :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 717
Sharex
Mińsk Mazowiecki, postów: 717
Niedziela, 7 grudnia 2014 20:07:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Planeta to patologia. Te inne sylwestry to pewnie poziom remizy w Ładzyniu. Nie wiem czy jeszcze w Kasynie wojskowym coś robią, ale kilka lat temu było tam dość przyjemnie jeszcze. A z polecanych to Club Mirage, tanio, "impra full", wiadomo gdzie.
Post edytowany
Warszawa Postów: 53
eluna
Warszawa, postów: 53
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 12:47:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja tam w tym roku zdecydowałam się na coś całkiem innego. Znalazłam ofertę wyjazdu zagranicznego, na Węgry w wyszukiwarce wycieczek http://pajacyk.pl* . Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Poprzedni sylwester spędziliśmy z mężem w domu, bo nasz syn chorował i w tym roku zamierzamy sobie to odbić. Na Węgrzech jeszcze nigdy nie byłam, ale trochę czytałam o tym kraju i sądzę, że mi się spodoba. Szczególnie, ze w ofercie oprócz balu i zwiedzania jest też wizyta w gorących źródłach. A to już brzmi bardzo kusząco. No i cena nie jest jakaś wygórowana, więc tragedii nie ma.
Mińsk Mazowiecki Postów: 107
opop
Mińsk Mazowiecki, postów: 107
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 13:36:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Club Mirage to chyba dla młodzieży bardziej... A jeśli ktoś ma rodzinę to raczej bal a nie dicho .
Ale to w sumie indywidualna rzecz.
A ten wyjazd to musi być świetna sprawa :)
Warszawa Postów: 25
Kamil 1975
Warszawa, postów: 25
Niedziela, 21 grudnia 2014 11:15:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Cześć. Do organizatorów bali w okolicach Mińska pytanko. Czy policji u was nie było w sprawie organizacji sylwestra? Bo u mnie była. Podobno zaprzęgli się z ZAiKS-em. Jeżdżą wypytują co i jak, kto gra? Ile osób i gdzie impreza. Wypadało by zapłacić tantiemy za możliwość puszczania muzyki dla publiki. :-)
zooraj Postów: 38
zooraj
zooraj, postów: 38
Piątek, 2 stycznia 2015 09:48:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Emocje po zabawie sylwestrowej opadły więc można ocenić lokale. W Partnerze było sporo problemów ze stolikami, ilość osób się nie zgadzała w niejednym przypadku (na pewno wiem o czterech stolikach). Niewystarczająca ilość napojów na osobę, po północy zabrakło czegokolwiek do picia. Parkiet mikroskopijnych rozmiarów, niestety jak się planuje salę vip i drugą ze szwedzkim stołem to trzeba się liczyć z tym, że kawałek do tańca będzie za mały. Oderwana listwa przy parkiecie pokaleczyła mi łydkę. Pokaz fajerwerków na plus i zespół bardzo fajny, ale to nijak się ma do zasługi lokalu. Jedzenie to kwestia gustu, mi nie wszystko smakowało, ale tragicznie też nie było.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK