4°C

27
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 9.23
PM25: 15.91 (106,06%)
PM10: 17.75 (39,44%)
Temperatura: 3.79°C
Ciśnienie: 1001.22 hPa
Wilgotność: 94.06%

Dane z 25.04.2024 04:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

psycholog dzieciecy

8 postów
Postów: 11
Yogi
postów: 11
Niedziela, 20 lipca 2014 08:59:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Poszukuje psychologa dla 4leniego dziecka. Czy ktos moze mi polecic kogos w MM, moze byc tez Warszawa
Mińsk Mazowiecki Postów: 56
aganiesama
Mińsk Mazowiecki, postów: 56
Poniedziałek, 21 lipca 2014 08:10:05
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam p.Sylwię Bartczak. Zajmuje się i dorosłymi i chyba dziećmi również. Przyjmuje we wtorki w Centrum Usprawniania na ul.Mireckiego - wejście obok sklepu Maria.
http://usprawnianie.com.pl/page7.php
mińsk mazowieki Postów: 64
ninoczka
mińsk mazowieki, postów: 64
Piątek, 25 lipca 2014 16:49:43
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
P.JADWIGA ZĘBEK PORADNIA PP W MIŃSKU
Warszawa Postów: 53
eluna
Warszawa, postów: 53
Poniedziałek, 17 listopada 2014 14:42:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja z moją córką jeździłam do warszawy, do gabinetu pani Marty Bogusławskiej-Michnik. Przyjmuje ona tutaj: http://pajacyk.pl*, możesz tam sobie też poczytać o innych specjalistach. Moja córa miała problemy w szkole, nie umiała się dogadać z rówieśnikami i ta terapia bardzo jej pomogła. Ja też nauczyłam się tam, jak być oparciem dla małej i jak jej pomagać. Bardzo sobie chwalę panią Martę za to, że umiałam nam pomóc.
mmz Postów: 33
lochtum
mmz, postów: 33
Środa, 26 listopada 2014 10:10:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
widzę, że @Eluna wyciągnęłaś temat z forumowego niebytu :) @Yogi jak byś sobie nie poradził jeszcze, to bardzo dobra jest też Pani Paulina Dobosz. Przyjmuje u siebie w domu w Choszczówce. Namiarów nie mam, ale wujek google Ci pewnie znajdzie. Powodzenia :)
Kraków Postów: 1
DrugiBrzeg
Kraków, postów: 1
Wtorek, 19 maja 2015 09:27:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czasami pomoc takiemu małemu dziecku dotyczy wyłącznie dziecka, czasami całej rodziny. Warto poszukać terapeuty systemowego (który zajmie się kontekstem rodzinnym) lub psychoanalityka/psychodynamicznego terapeutę, który rozjaśni specyfikę rozwoju dziecka w tym wieku ewentualnie pokieruje w odpowiednie zaufane miejsce.
Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg
Warszawa Postów: 53
eluna
Warszawa, postów: 53
Środa, 27 maja 2015 19:40:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Warszawie mogę polecić panią Martę Bogusławską Michniak. Pomagała ona mojemu synowi, a właściwie to mi poradzić sobie z agresją. Bardzo dobra specjalistka i naprawdę ją polecam. Ona przyjmuje teraz w Pracowni psychorozwoju Izabeli Kielczyk na ulicy Goclawskiej. Jak wpiszesz nazwę w google, to wyskoczy ci ich strona.
Mińsk Postów: 4
lawinia
Mińsk, postów: 4
Środa, 27 maja 2015 19:42:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W Warszawie mogę polecić panią Martę Bogusławską Michniak. Pomagała ona mojemu synowi, a właściwie to mi poradzić sobie z agresją. Bardzo dobra specjalistka i naprawdę ją polecam. Ona przyjmuje teraz w Pracowni psychorozwoju Izabeli Kielczyk na ulicy Goclawskiej. Jak wpiszesz nazwę w google, to wyskoczy ci ich strona.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK