8°C

31
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 11.11
PM25: 18.50 (123,36%)
PM10: 20.24 (44,97%)
Temperatura: 7.76°C
Ciśnienie: 1001.18 hPa
Wilgotność: 88.00%

Dane z 24.04.2024 16:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Praca Texland-Brzeziny

33 postów
Postów: 1
jakarolina
postów: 1
Wtorek, 19 lutego 2019 14:21:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mam pytanie, czy ktoś miał styczność z tą firmą? Widzę że teraz mają przyjęcia, wcześniej nie widziałam. Macie jakieś informacje bieżące?
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Wtorek, 19 lutego 2019 14:31:23
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli masz nóż na gardle to idź tam.BĘDZIESZ MIAŁA PARĘ TON SZMAT DO POSEGREGOWANIA DZIENNIE ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ.u nich zawsze przyjęcia bo tam nikt nie chce pracować
Postów: 4
patrycja83
postów: 4
Wtorek, 19 lutego 2019 14:56:01
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
ja tam pracowałam, teraz jestem na macierzyńskim...kumak masz jakieś słabe info...ja tam zarabiałam około 3000 zł netto.Wiem, że teraz zrobili linie sortowniczą i nawet nic dziewczyny nie dźwigają, tylko wybierają np.jedna same spodnie, druga bluzki. Mam stały kontakt z dziewczynami które obecnie tam pracują i sobie chwalą
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Wtorek, 19 lutego 2019 15:30:09
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Patrycjo-pracowałem przynajmniej z czterema kobietami które tam tyrały... WSZYSTKIE POUCIEKAŁY i nie śmiesz że dostawałaś tam 3000 netto- na czarno może i tak.OGŁOSZENIE JEST CIĄGLE BEZ PROBLEMU MOŻNA ZADZWONIĆ I SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ
Postów: 2
dominika.210
postów: 2
Środa, 20 lutego 2019 10:23:50
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej ja właśnie ide dzis do nich na rozmowe.Dam znac później jak mi poszło
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Środa, 20 lutego 2019 11:37:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
to ostatnie ogłoszenie http://minskmaz.com/ogloszenia/285134-SCHzY
Postów: 2
dominika.210
postów: 2
Środa, 20 lutego 2019 16:28:34
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
juz jestem po rozmowie i zaczynam od poniedzialku.Pasuje mi bo mają dodatkowe wolne dla studentow i jeszcze pani kierowniczka mowila o jakims grupowym ubezpieczeniu ktore oni opłacają. Tak jak pisała Patrycja83 mają linie sortowniczą. Widzialam dziewczyny przy tej linii jak sortuja i jak dla mnie to żadna wielka filozofia. Trzymajcie za mnie kciuki!
Postów: 7
zaszokowana
postów: 7
Niedziela, 24 lutego 2019 08:48:55
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20445680
Tutaj macie przykład kto pisze posty. Ten sam tekst pod różnym Nickiem. Ciekawe kto to pisał bo nie sądzę żeby wymyślił coś takiego ten pseudokierownik lub któraś z tych "zapracowanych " pań zajmujących się sprzedażą . Reasumując...pracowałam, praca ciężka, czy odradzam...ja już bym nie wróciła , i tyle w moim komentarzu.
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Niedziela, 24 lutego 2019 10:41:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Postów: 1
zaszokowana- dzięki za komentarz a lekturę Goworka polecam wszystkim poszukującym pracy.Nikt nie zastanawia się czemu w ogłoszeniach ciągle te same firmy a niektórych nigdy nie ma.Prawda taka że w tych firmach ludzie nie chcą pracować i nie dlatego że są leniwi- tam po prostu nie da się wytrzymać- jest tam presja,mobbing,zawyżone normy,zawyżony czas pracy,kary za byle co i najważniejsze-kilkukrotne umowy zlecenia na stanowiskach gdzie powinna być umowa o pracę oraz niskie zarobki.
Postów: 4
patrycja83
postów: 4
Niedziela, 24 lutego 2019 20:36:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej dla sprostowania pisze Patrycja 83. Nie wiem jak dawno pracowałaś ??? ale w tym samym okresie jak pracowałam będąc jeszcze w ciąży, było co najmniej kilka moich koleżanek z pracy w ciąży z którymi utrzymuje kontakt. I wszystkie byłyśmy zatrudnione w tym samym okresie. I razem wracamy po macierzyńskich do pracy w tej firmie. Jak masz jakiegoś informatora z texlandu to pewnie niedługo cię poinformuje że wróciłyśmy :-)
Postów: 7
zaszokowana
postów: 7
Poniedziałek, 25 lutego 2019 11:44:01
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dominika.210 podziel się wrażeniami na temat pracy, jestem bardzo ciekawa czy ci się spodobało i czy masz zamiar zostać dłużej czy zrezygnujesz po pierwszym dniu.
patrycja83 a gdzie komentarz Agi87? A tak dla sprostowania...Nie mam żadnego informatora , po prostu wiem jak tam jest ( pewnie nic się nie zmieniło). A co do powrotów po macierzyńskim...wracają bo pewnie nigdzie by nie znalazły pracy, wszystkie mądrzejsze dziewczyny podziękowały już dawno. Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale nie pisz już głupot ponieważ wystawiasz siebie i firmę na pośmiewisko, każdy już wie jak tam się pracuje i naprawdę nie wiem co by trzeba było zrobić żeby ludzie chcieli u was pracować.
Postów: 4
patrycja83
postów: 4
Poniedziałek, 25 lutego 2019 13:54:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zaszokowana to ty wystawiasz siebie na pośmiewisko... pisząc jak to ujęłaś głupoty... odpowiadając za wszystkich że KAŻDY WIE... Ja piszę w swoim imieniu. Swoją drogą ciekawa jestem co napisze dominika 210, bo jeżeli jakiś pozytyw to pewnie też uznasz że to jakaś osoba zza biurka z texlandu.
Postów: 7
zaszokowana
postów: 7
Poniedziałek, 25 lutego 2019 15:11:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
patrycja83 ...wskaż mi jedną osobę która jest zadolona z pracy u was( pomijam was,Panie zajmujące się sprzedażą i robiące wszystko aby przypodobać się pseudokierownikowi ), a obiecuje że zadzwonie i osobiście przeproszę. Ciekawe co napisze dominika , a swoją drogą to zadzwonię do jakiś znajomych i zapytam czy ktoś nowy przyszedł do pracy,wtedy się okaże czy pisała to dominika czy jak to ujęłaś...jakas Pani zza biurka.
Postów: 1
neutralna
postów: 1
Poniedziałek, 25 lutego 2019 18:40:12
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej.....Patrycja83 daruj sobie dyskusję z tą zaszokowaną bo szkoda twojego mleka dla dziecka będzie (kwaśne) wiesz pewnie. To jedna z tych osób która pewnie wiesz jak rozstały się z tą firmą....bo cyganka złapana za rękę też twierdzi że to nie jest jej ręka. Dlatego zaszokowana czuje się zobowiązana pisać negatywy i czuć od niej na kilometry MEGA ŻAL... że ona nie jest tym pseudokierownikiem i jedną z osób ze sprzedaży.Pewnie odp. że absolutnie nie!
Postów: 7
zaszokowana
postów: 7
Poniedziałek, 25 lutego 2019 19:18:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej, neutralna , jak miło że dołączyła ś do dyskusji. Po stylu pisania odrazu widać że to ciągle ta sama osoba co patrycja83.Czy naprawdę jesteście aż tak przekonani i nie dopuszczacie do siebie myśli że ktoś może od was odejść normalnie, wg Was każdy kto opuścił firmę musiał być złodziejem? Nie oceniajcie każdego swoją miarą. Doskonale wiecie kto wami kieruje(koń by się usmial że wszystkie jesteście takie "ach"za pseudokierownikem). I nie czuję MEGA ŻALU, wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona ze już tam nie pracuję. A dominika chyba bardzo zmęczona jest po pracy skoro nic nie napisała. I uważaj żeby ci mleko nie skwasnialo.
Postów: 4
patrycja83
postów: 4
Poniedziałek, 25 lutego 2019 20:16:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Neutralna dzięki za komentarz.Spodziewałam się że zaszokowana negatywnie cię skomentuje, bo mnie poparłaś.Pozdrawiam
Postów: 7
zaszokowana
postów: 7
Poniedziałek, 25 lutego 2019 21:05:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Patrycja83, czytaj ze zrozumieniem, ja nie oceniam negatywnie bezpośrednio Ciebie , tylko ogolnie pisze o firmie. Nie wiem kto pisze te posty , ale domyślam sie na czyje polecenie. Narazie to Ty mnie negatywnie skomentowałas pisząc że pewnie coś ukradlam i wasz bohaterski pseudokierownik mnie zwolnił. Nie podlizuj mu się bo i tak to nic nie da, a wdajac się ze mną w dyskusję tylko się pograzasz.
Xxxxx Postów: 2
kamilka2i5
Xxxxx, postów: 2
Piątek, 1 marca 2019 07:44:22
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli nie masz noża na gardle to omijaj ta firmę dużym łukiem. Zero szacunku dla pracowników, waronki okropne brud, pełno kurzu, ludzie pobierani w parę warstw ubrań że względu na zimno. Bzdura że sortuje się tylko ubrania na bluzki i spodnie jak to pisała poprzedniczka (Pani która siedzi za biurkiem w sali i po pierwsze nie ma pojęcia o sortowanie a po drugie żeby podlizac się kierownikowi) jest kilkadziesiąt asortymentów, pełno worków za plecami. Wystarczył krótki okres pracy tam żeby zobaczyć co się dzieje.
Post edytowany 2 razy
Postów: 1
sylwestrowaa
postów: 1
Piątek, 1 marca 2019 11:12:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Chyba kamilka2i5 miałaś zły dzień. A ty u nich pracujesz? Bo jesteś taka niezadowolona,a przecież wszyscy dostali podwyżkę, a ciebie by ominęła, a może nie jadłaś pączków, które TEXLAND kupił dla wszystkich!?. Z tego co wiem (a obecnie u nich pracuje) to nie brakuje im pracowników, pracuje tu ponad 100 osób, a po tych podwyżkach pewnie będą mieli jeszcze więcej chętnych, wiec staramy się dziewczyny :-)
Postów: 1
prawdziwy
postów: 1
Piątek, 1 marca 2019 11:15:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
no właśnie każdy psioczy po kątach, a cała prawda jest taka: jak to z tymi naszymi PIS-owcami – każdy na nich gada, a na 500+ nie może się doczekać

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK