Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
24°C

Co, gdzie, kiedy?

14.08.2018 (dziś) 20:00
Nocnik – czyli rowerem po zmroku

Forum

okna aluminiowe metalowe

(Postów: 5)


marseli Mińsk Mazowiecki Postów: 77
Czwartek, 17 maja 2018 14:11:35
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
cześć, potrzebuję na ganek 3 szt. okien nierozwiernych aluminiowych (metalowych). z przeznaczeniem do osłony przed wiatrem, więc nie interesują mnie standardowe pakiety dwuszybowe. ktoś podpowie gdzie tego szukać w okolicach mińska?
silgado Warszawa Postów: 1
Środa, 20 czerwca 2018 16:38:36
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej Marseli w Sulejówku jest firma GRUBEK, oni sprzedają okna nie tylko u siebie ale też w mińsku mazowieckim i warszawie. Tu możesz zobaczyć ich okna aluminiowe: www.grubek.pl Może coś pomoże. Pozdrawiam i udanego popołudnia!
tsten Mińsk Maz. Postów: 23
Czwartek, 5 lipca 2018 10:28:22
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A jak wygląda współczynnik przenikalności zimna przez takie okna? Pytam, bo planujemy wstawienie takiego dużego okna frontowego w pokoju dziennym.
delta1 MM Postów: 19
Wtorek, 10 lipca 2018 11:04:34
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tego nie da się opisać wprost. Należałoby sprawdzić charakterystyce, w specyfikacji danych okien.
Chociaż okna aluminiowe uchodzą za jedne z szczelniejszych, dlatego też są tak popularne w tych wszystkich domkach i budynkach ekologicznych, w których stawia się przede wszystkim na jak najmniejsze straty energii.
Z oknami jest tak, że mogą one stanowić mostki energetyczne, dlatego nie warto zbyt mocno na nich oszczędzać. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/
Masz tam specyfikację okien Internorm, które są chętnie wykorzystywane zarówno w budownictwie indywidualnym, jaki w biurowcach, apartamentowcach i innych obiektach XXL.
martinrekk minsk Postów: 1
Wtorek, 7 sierpnia 2018 14:30:02
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ładnie sobie teraz radzą z upałami moje pcv OknoPlus. Zatrzymują ciepłe powietrze na dworze można jakoś w domu żyć i oddychać :) Ja to w ogóle mam od tego roku taką taktykę że na dzień zamykam okna na głucho i opuszczam rolety a otwieram dopiero na noc. W oknach są moskitiery więc żadne komary nam nocą nie wlatują.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry