8°C

56
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 22.18
PM25: 35.65 (98%)
PM10: 44.10 (237,66%)
Temperatura: 8.11°C
Ciśnienie: 995.15 hPa
Wilgotność: 86.38%

Dane z 28.03.2024 23:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Oddział Dziecięcy w Mińskim Szpitalu...

3 postów
Mińsk Maz Postów: 186
porzeczka
Mińsk Maz, postów: 186
Piątek, 14 listopada 2014 11:28:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zwegowana na początku roku byłam z dzieckiem na oddziale z zapaleniem płuc. Łóżko musisz sobie sama zorganizować najlepiej składany leżak, jeśli sala jest pełna jest ciasno (rozkładasz na noc jak się wszystko uspokoi i składasz rano przed porannym sprzątaniem i obchodem). Co do jedzenia to nie słyszałam o możliwości zakupu jedzenia, ja miałam wszystko przynoszone z domu. Jest na oddziale kuchnia do dyspozycji rodziców z kuchenką i lodówką. Ogólnie jest ciężko również z łazienką, bo jest tylko taka do dyspozycji starszych dzieci- pacjętów , dla rodziców jest tylko oddzielna toaleta. Jednak w nocy można sobie skorzystać z prysznica, mnie nikt nie pogonił. Mieszkam niedaleko szpitala i nie karmiłam piersią, więc mogłam zmieniać się z mężem, na pewno to ułatwiło mi przetrwanie tego pobytu.
Postów: 68
kdr
postów: 68
Piątek, 14 listopada 2014 19:41:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Leżałam z dzieckiem już 2 razy(lipiec i sierpień) - na sali było łóżko polowe z którego korzystałam, obiad można wykupić ( wszelkie inf były w kuchence dla rodziców),

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK