Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
16°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Nowa restauracja 3 Kuchnie

(Postów: 10)


ice_princess mmz Postów: 25
Czwartek, 29 marca 2018 19:05:32
0
+1 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy ktoś już był w restauracji po byłej Warce, która nazywa się 3 kuchnie i może podzielić się opinią? Planuję zaprosić tu kilka osób co będą spoza Mińska i ciekawi mnie co jest godne polecenia... no i czy warto?
Wóz z węglem Mińsk Mazowiecki Postów: 937
Czwartek, 29 marca 2018 20:15:13
0
+1 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
właściciele jeszcze niedawno prowadzili la bellę, więc może to jest jakaś podpowiedź.
obywatelP minsk Postów: 66
Piątek, 30 marca 2018 06:07:21
+2
+2 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłem tam - nowy szyld, obrusy, kilka dekoracji, wyższe ceny a były już wcześniej nie za ciekawe.
Stary - zespół, więc pewno i kucharze, właściciele, lokal, stoły, lawy, krzesła itd.
Moja subiektywna opinia- niska jakość wysokie ceny, nowe logo i nazwa lokalu, nie wróży mu sukcesu aczkolwiek być może będzie dylemat czy wejść na kebab po drugiej stronie ulicy czy wejść do 3kuchni.
ice_princess mmz Postów: 25
Środa, 4 kwietnia 2018 18:48:56
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dzięki obywatelP oraz Wóz z węglem. Domyślałam się, że pewnie będzie to samo tylko pod inną nazwą, wystrojem i ceną. Czyli fuzja la belli, warki i podkradziony koncept kuchni z PiriPiri :P
Jedyna rzecz, która w la belli była dobra to pizza (choć też to zależało od osoby robiącej i liczby gości). Z menu 3 Kuchni pasują mi praktycznie wszystkie, ale trzeba się przejść. Oby tylko nie rozwadniali tylko sosów jak w.. ;)
dlaczego Mińsk Mazowiecki Postów: 6
Piątek, 6 kwietnia 2018 18:41:01
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Niestety... 1,5 h oczekiwania na jedzenie bez żadnego "czekadełka", pomylone zamówienie i źle naliczony rachunek powodują, że absolutnie nie polecam. Nawet bardzo miła obsługa tego nie rekompensuje.
Dory Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Sobota, 14 kwietnia 2018 17:12:45
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Właśnie wyszłam z tej restauracji z mężem. Zamówiliśmy na przystawkę bruschettę a jako danie główne placek po węgiersku i spaghetti carbonara. Nigdy nie wylewam swoich żali na forum internetowym, ale z uwagi na fakt, iż jedzenie było zdecydowanie poniżej przeciętnej oraz to że na stronie FB właściciel nie umożliwił wystawiania opinii, zdecydowałam się dodać kilka słów od siebie. Czekaliśmy ponad 50 minut aby dostać przystawkę. Bruschetta podana była na chlebie pita, który nie był nawet podpieczony. Pomidory, czosnek i oliwa były jedynym wyposażeniem tego dania. Brak soli, pieprzu, bazyli czy oregano... Dania główne podobnie. Placek po węgiersku delikatnie skroplony sosem z kilkoma kawałkami niedoprawionego mięsa. Carbonara także bardzo nieudana. Niestety dania główne zostały na talerzach. Nie oczekiwałam, że jedzenie będzie poezją smaku, ale liczyłam na smaczny weekendowy obiad. Nie winię obsługi, ale albo kucharz nie ma dobrego smaku albo dostał dziwne wytyczne od właściciela lokalu. Rozumiem, że można eksperymentować z klasycznymi daniami lecz te wersje były raczej nieudanymi imitacjami swoich pierwowzorów. Nawet mleko w kawie zamieniło się w „kożuch”. Stanowczo nie polecam tego miejsca.
Atilla Mińsk Maz. Postów: 661
Niedziela, 15 kwietnia 2018 18:09:22
-2
+1 -3
Tylko dla zalogowanych użytkowników
O, widzę eksperta i krytyka kulinarnego!
Zatem oświeć nas jak to kucharz powinien przygotować spaghetti carbonara i pozostałe potrawy aby uzyskać u ciebie gwiazdkę Michelin...
kumak Żabodukt Postów: 15101
Niedziela, 15 kwietnia 2018 22:09:16 Post edytowany
-1
0 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dory-proponuję zanim jeszcze kiedyś pójdziesz na niedzielny obiad wypróbować lokal pojedynczo i prostsze dania .Nigdy nie wpadł bym żeby jeść placki ziemniaczane z makaronem.Ponieważ jestem miłośnikiem placka po zbójnicku i zjadłem ich setki tam gdzie one bardzo popularne pójdę do lokalu w tygodniu i sprawdzę,Placek powinien mieć w środku gulasz i polany być śmietaną,Nie wpadł bym żeby posypywać bazylią czy oregano ponieważ na polskich stołach to się stawia pieprz ,sól i cukier.Poproszę o namiary lokalu bo mi już chińszczyzna zbrzydła
dianaro Postów: 518
Niedziela, 15 kwietnia 2018 22:16:34
+2
+2 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Może jest trochę prawdy w tej krytyce. Lokal poszukuje kucharza i kelnera do pracy.
obywatelP minsk Postów: 66
Wtorek, 17 kwietnia 2018 10:01:23
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No faktycznie trochę:-)
Kilka opinii każda negatywna to tylko takie tam:-)

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry