9°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.10
PM25: 7.06 (47,06%)
PM10: 7.59 (16,86%)
Temperatura: 8.86°C
Ciśnienie: 1003.20 hPa
Wilgotność: 69.19%

Dane z 19.04.2024 16:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

NK I art 207 &1 kk broń w rękach naszych KOCHANYCH ŻON !

16 postów
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Piątek, 9 października 2015 12:06:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zapraszam Panów do wyrażania swoich doświadczeń w ramach art 207&1 kk i niebieskiej karty.

§ 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Jest teraz standardem, że przed rozwodem nasze kochane Panie przyszywają nam znęty (207&1 kk.) i Niebieską Kartę. Aktualnie posiadam szeroką wiedze w tym temacie. Znam cała strukturę działania wszystkich powiązanych instytucji oraz ich procedury. Jeśli potrzebujecie pomocy w ramach tego zagadnienia służę pomocą.

Interpretacja art 207&1 :

To, że przyjdziesz pijany zrobisz awanturę i położysz się w butach spać to jest chamstwo!

Jeśli przyjdziesz do domu, robisz awantury, jesteś uciążliwy swoim zachowaniem dłuższy okres, utrudniasz zamiast pomagać
to to jest znęcanie się !

Są jeszcze sytuacje ekstremalne czyli np. bicie, może być to wypadek incydentalny lub działanie wielokrotne. To już grubsza sprawa.

Proszę o wpisy Panów zagrożonych takimi działaniami ze strony swoich żon czyli z niebieską flagą :) i 207 lub będących już w takiej sytuacji.

Chętnie pomogę swoja wiedza i doświadczeniem.
Moja historia pojawi się niebawem !!!
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Piątek, 9 października 2015 12:20:44
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
1 Dobra rada
Jak powiedzieć żonie, że chce się z nią rozwieść ?

Nigdy ale to nigdy jej tego nie mów, niech się dowie dopiero jak dostanie pozew !!!!!
Miańsk Postów: 3104
independent
Miańsk, postów: 3104
Piątek, 9 października 2015 21:13:20
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wyrocznio> wyobraź sobie, że ja znam wiele małżeństw, które jeśli rozpadają się, to tylko i wyłącznie z przyczyn pań i z ich pozwów rozwodowych więc twoje zachęty są na bakier z Rzeczpospolitą Męską.
Post edytowany 2 razy
Mińsk Mazowiecki Postów: 709
tatko
Mińsk Mazowiecki, postów: 709
Sobota, 10 października 2015 12:33:45
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
mariusz i co będziesz się chwalił czy żalił ?
kolejna żenująca historia przed nami ?
dawaj nie mogę się doczekać
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Poniedziałek, 12 października 2015 10:51:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Post w tym temacie ma na celu przestrzec facetów, którzy mogą paść ofiarą naszego systemu i żonek. Wystarczy, że żonka postęka w mopsie lub kolegom niebieskim i już rusza procedura. To że jesteś czysty jak łza od 30 lat jest bez znaczenia. Pani w mopsie jedną ręką wypisuje niebieską kartę a drugą wniosek do prokuratury z art 207. Wystarczą same pomówienia, aby zrobić z człowieka bandytę. Mops łamie procedury NK bo ich nie zna. Jeśli żonka założyła Ci pierwsza NK to już jesteś skazany tylko na siebie bo PCPR i MOPS już Ci nie pomogą. Około roku potrzeba, aby to wszystko odkręcić. Znając ich procedury można pięknie udokumentować niedbalstwo i łamanie procedur przez ich pracowników. Jest to bardzo pomocne w toku dalszych postępowań. A stronniczość w takich przypadkach jest już legendą. Możesz mieć wszystkie dowody na swoja niewinność a jednocześnie na winę żonki a i tak będziesz tym złym. Więc odwrócenie tej sytuacji to prawdziwa sztuka w tych czasach.

2 Dobra rada
Jeśli żonka złośliwie założyła Ci NK to szybko zakładasz NK żonce.

Nasze instytucje pięknie się wykładają w takiej sytuacji.
Uzyskana dokumentacja pomaga w udowodnieniu swojej niewinności oraz pokazuje bierności i błędy w działaniach owych instytucji.
Mińsk Mazowiecki Postów: 464
borowka
Mińsk Mazowiecki, postów: 464
Sobota, 17 października 2015 16:42:05
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
MariuszMM a dlaczego zakładasz od razu, że każdy przypadek jest taki sam? To, że tobie żona założyła niebieską kartę bezpodstawnie to nie oznacza, że w każdym przypadku tak jest.Jest wiele kobiet, które są bite, poniżane, wyszydzane przez mężów tudzież partnerów i czasem takie działania jak niebieska karta pozwalają chociaż po części takim kobietom uwolnić się od męża tyrana.Każdy przypadek jest inny i nie możesz zakładać, że procedury niebieskiej karty są złe.
Już pomijam fakt, że każdy oskarżony jest niewinny. W końcu w więzieniach siedzą też sami "niewinni".
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Niedziela, 18 października 2015 21:26:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Z reguły NK jest zakładana tam gdzie jest potrzebna, Policja zazwyczaj kilka razy przyjeżdża do delikwenta lub delikwentki i dopiero po nieskuteczności pouczeń jest stosowana odpowiednia procedura, często przyczyną NK jest nadużywanie alkoholu przez jednego z małżonków. Policjanci namawiają do ugody albo mediacji bo tak naprawdę NK oznacza dla dzielnicowego regularne i dość nieprzyjemne wizyty w miejscu zamieszkania osoby objętej powyższą procedurą.
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Wtorek, 20 października 2015 09:56:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://minskmaz.com/news/policyjny-dozor-dla-podej...

Oczywiście popieram takie działania jak w linku.
Problem dotyczy raczej sposobu wykorzystania niebieskiej karty. Postępowanie niebieskiej karty nie jest postępowaniem administracyjnym. Oznacza to, że wystarczy konflikt i już cała sprawa jest bagatelizowana. Moc dowodowa jest znikoma ponieważ większość takich kart polega na pomówieniach. Oddzielmy w tym poście przypadki znęcania i pomówienia. Za znęty trzeba karać i to popieram i dlatego pomagam osobą tylko pomówionym.
BOROWKA ja nie mam Niebieskiej Karty, ale mam dużą wiedze w tym temacie i w przypadku pomówień pomagam takim osobą bo często pewne dobrze ukierunkowane działania potrafią konflikt załagodzić i rozwiązać. Mała wiedza naszego społeczeństwa czym jest tak naprawdę procedura NK powoduje dyskryminację pomówionych.
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Wtorek, 20 października 2015 10:28:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Aron policja jest od przestrzegania prawa a nie od rozstrzygania konfliktu.
Od rozstrzygania konfliktu jest sąd.
Dzielnicowy może tylko przyjąć oświadczenie od żonki w trakcie interwencji.
Następnie sam ją będzie kierował na komisariat w celu złożenia zeznań.
I tu następuje ważny moment, czyli czy żonka jest w stanie udowodnić swoją tezę.

Ostatnie przypadki w jakich pomagałem polegały na interwencji policji w ramach konfliktu ( nie znęcania ). Samo oświadczenie żon o znęty bez żadnego materiału dowodowego powoduje uruchomienie procedury nk. Panowie po uzyskaniu odpowiedniej wiedzy są w stanie szybko wykazać bezpodstawność pomówień co w dużym stopniu przyspiesza pozytywne rozwiązanie sprawy. Oczywiście znajomość pozostałych przepisów gwarantuje bezstronność interwencji policji. Normalnie są stronniczy i pouczają w sposób ukierunkowany.
Przykład jednego z klientów : miał prawo nagrywać interwencje w w swoim domu. Pan policjant napierał go , aby wyłączyć nagrywanie. Nie ma takiego prawa !!! . Nagrywanie interwencji przez pomówionego, może wykazać stronniczość i łamanie procedur w jej trakcie. Na koniec każdej interwencji policjant powinien pouczyć o prawie do złożenia zażalenia na te czynności do właściwego prokuratora. Nagranie jest wtedy twardym dowodem.
Mińsk Mazowiecki Postów: 464
borowka
Mińsk Mazowiecki, postów: 464
Wtorek, 20 października 2015 16:18:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dobrze zgłasza się do Ciebie gościu, że niby żona bezpodstawnie założyła mu niebieską kartę. A skąd niby wiesz, że mówi prawdę? Przecież nie jesteś duchem świętym, że wiesz wszystko. A może są podstawy. Może rzeczywiście żona miała racje.
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Wtorek, 20 października 2015 16:58:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Doświadczenie pomaga w ocenie człowieka oraz jego poczynania. Można wszystko w jakimś stopniu sprawdzić. Rozumiem że najlepiej dla kobiet pomówić faceta i pozostawić go na pastwę naszego systemu (stronniczego w takich przypadkach).
Szanuje naszą Rzeczpospolitą Męską i dostrzegam coraz większą integracje w takich sprawach. Jeśli pomogę komuś potrzebującemu takiego wsparcia a jednocześnie pomoże to jego rodzinie to już będzie sukces. Ostatnio zaobserwowałem duże nasilenie takich spraw. Panowie są bierni wobec niecnych postępowań swoich Pań a powinni działać.
Kobieta: Może rzeczywiście żona miała racje.
Facet: Może rzeczywiście to mąż miał racje.
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Środa, 21 października 2015 09:21:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Działam charytatywnie. Uczestniczę w fundacji.
MM Postów: 29
MARIUSZMM
postów: 29
Środa, 21 października 2015 10:05:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jedna z wielu sytuacji z NK.

Witam
Jestem ofiarą niesłusznie założonej niebieskiej karty. Przeżyłam koszmar. Osoby, które są za to odpowiedzialne cieszą się z wykonanego planu. Wykorzystania funduszy unijnych na dodatkowe zespoły robocze i dodatkowe pieniądze dla siebie. Ja osoba szanowana przez 40 lat musiałam sie zmierzyć z pomówieniami, które doprowadzały mnie do ,,obłędu". W naszym kraju wszystko stoi na głowie. Jeśli już prokuratura zamknęła dochodzenie nie widząc znamion przestępstwa. OPS nadal prowadził procedurę. Mam żal do instytucji, które na mojej tragedii realizowały swoje pocedury.
Mam pytanie - Czy można dalej prowadzić procedury, wysyłać pisma, nachodzic moja rodzinę jeśli sprawa została na początku zamknięta przez prokuraturę?Mieszkam w specyficznym małym miasteczku, gdzie OPS potrafi nagminnie przekraczać swoje kompetencje, a wszystko w myśl realizowania śmiesznych projektów dofinansowanych z UE. Panie pracujące w OPS mają wysoką płacę, a normalni obywatele są postrzegani jako przestępcy.
Niebieska kartę założono mi w kwietniu ..... roku,(osoba niby zagrożona przemocą nie mieszka u mnie od kwietnia) a październiku OPS wysyła panie na wywiad z pytaniem do mojego męża Jak mu sie żyje? Mąż nie przyjął pań. Usłyszał , że musi je przyjąć. Czy OPS to jakaś nowa siła w państwie?
Najważnijsze że żyję, ale tylko dzięki ludziom, którzy nigdy nie zwątpili we mnie i wspierali mnie przez te miesiące. Żyję dla moich dzieci. Co może spowodować chora procedura z człowiekiem, to widzą tylko moi bliscy.
Mińsk Mazowiecki Postów: 8438
Aron
Mińsk Mazowiecki , postów: 8438
Środa, 21 października 2015 22:11:46
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ze swojego doświadczenia wiem, iż OPS nie chodzi z wizyt ą jeżeli najpierw ktoś nie jest jego klientem. Po drugie nie wiem czy płace w OPS są zbyt wysokie w starciu z przypadkami z którymi pracownicy się zmagają.
Jestem jako facet gorącym zwolennikiem NK bo wydatnie pomaga ofiarom przemocy domowej a także sprawcom bo jeśli NK nie działa, to pozostaje 207 i najpierw warunkowe zawieszenie kary pozbawienia wolności a później kara bezwzględna oraz nakaz opuszczenia miejsca wspólnego zamieszkania.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK