Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
8°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Niskie ciśnienie wysoki puls

(Postów: 3)


Bizmut Mińsk Postów: 55
Piątek, 26 października 2018 09:25:28
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co oznacza sytuacja gdy jest niskie ciśnienie i wysoki puls? Od paru dni czuję się bardzo zmęczona, wręcz senna i ledwo utrzymuje się przed komputerem w pracy. Gdy wracam do domu to najchętniej od razu weszłabym do łóżka i położyła głowę na poduszce. Myślałam, że to niewyspanie w nocy, ale chyba to jednak nie to. Wreszcie zmierzyłam ciśnienie i wyszło mi dość niskie, bo 90 na 70, za to puls 94. Czyli niskie ciśnienie wysoki puls. Myślałam, że puls wynika z ciśnienia, ale to chyba nie tak. Ktoś ma pomysł co to może być? Od czego tak może być? W poniedziałek chyba pójdę do lekarza jeśli nic się nie zmieni.
milkiwey WM Postów: 90
Piątek, 26 października 2018 20:48:03
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czas się przebadać. Lekarz powinien zlecić podstawowe badania .
Marisol Ząbki Postów: 1
Czwartek, 8 listopada 2018 14:59:39
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
może to cholesterol? Przede wszystkim przebadaj się i idź do lekarza. A w międzyczasie mozęsz sobie kupić suplement na obniżenie cholesterolu http://deadental.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-suplemencie-ravestin-wady-i-zalety-opinie-cena/

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry