4°C

29
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.30
PM25: 17.45 (116,31%)
PM10: 19.14 (42,54%)
Temperatura: 3.88°C
Ciśnienie: 1001.88 hPa
Wilgotność: 94.00%

Dane z 25.04.2024 06:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Festiwal Himilsbacha 2017

6 postów
Postów: 495
ciekawy
postów: 495
Sobota, 26 sierpnia 2017 00:10:56
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Widział ktoś zapowiedzi na Festiwal? Julia Pietrucha, ANDY WARHOL, Drugs&Drive, Jazzombie, KRZYSZTOF ZALEWSKI & Natalia PRZYBYSZ to jedne z wielu atrakcji tegorocznego Festiwalu Himilsbacha w Mińsku Mazowieckim.

Julia Pietrucha odbiera Monidło ... można było by wiedzieć czym się kierowało jury jej wyborem? Kto zasiadał w jury?

Czyli z właściwego festiwalu zrobił się taki pchli targ. Miód, mydło i powidło a wszystko firmuje naszego słynny Janek.

W kinie będzie można obejrzeć "Pan Kleks w kosmosie" a to dlatego że Himilsbach zagrał portiera kosmicznego hotelu czyli występuje przez pewnie kilkanaście sekund.
To już lepiej puścić w kinie serial S.O.S. z Władysławem Kowalskim. Tam też można zobaczyć Himilsbacha a serial niegłupi ...

Niedługo festiwal Skrzyneckiego. Może by zaprosić tam zespół Lady Pank z piosenką "Fabryka Małp" albo "Mniej niż zero".

A co z Chróścielewskim ... on chyba też pochodził z Mińska? Nie ma recytacji jego wierszy?

Tomasz Karolak też jest mińszczaninem ... pokazu filmów z jego udziałem też miasto nie zamierza organizować?
Postów: 475
ziomka
postów: 475
Sobota, 26 sierpnia 2017 23:43:39
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kiedy piję wódeczkę często wspominam anegdotę z Jasiem H.
Rano gdy go ktoś zobaczył z flaszeczką mówił że "wprowadza element baśniowy do szarej rzeczywistości". Wiele wesołych anegdot znajdziecie w książce "Ja Fronczewski" Bardzo polecam wspaniała lektura na wakacje.:)
Postów: 6
max33
postów: 6
Niedziela, 27 sierpnia 2017 23:14:59
+2
+2 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pamiętacie jak odbywały się pierwsze uroczystości związane z JANKIEM? Most Jego imienia,później fajne bandżo pod MDK,a,później przyjechła nawet Maryla odebrać jakąś nagrodę,ale nic niezaśpiewała,a myślę że też Jej podróż do Mińska też kosztowała.Pamiętam taką anegdotę związaną z Himilsbachem i Maklakiewiczem.Niewiem czy Wiecie,ale pomnik dla Maklakiewicza wykonał własnoręcznie właśnie Himilsbach.Byli przyjaciółmi.Było tak że Janek dzwoni do żony Maklakiewicza i pyta: Dzieńdobry czy jest Zdzisiek? Zdzisiek nie żyje ,byłeś na Jego pogrzebie.Janek:Wiem,ale ku..a nie mogę się z tym pogodzić.Pamiętajmy o JANKU!
Postów: 495
ciekawy
postów: 495
Środa, 30 sierpnia 2017 22:50:45
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pamiętajmy ... ale to co serwuje nam dyrektor MDK to raczej mało wspólnego ma z Himilsbachem. Jedyne co ma to naśladowcy Janka w piciu .... bo piwa na tej imprezie nie zabraknie :) Może by tak rzucić hasło "Pierwszy kufel piwa za darmo ... ku pamięci Janka". Na koszt MDK i innych sponsorów tego festiwalu :p
Post edytowany
sześć stóp nad ziemią Postów: 2907
garbaty_anioł
sześć stóp nad ziemią, postów: 2907
Środa, 30 sierpnia 2017 23:13:02
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
taa kufel piwa, wejściówki i dogodności dla najaktywniejszych komentatorów z portalu:D
Żabodukt Postów: 78389
kumak
Żabodukt, postów: 78389
Czwartek, 31 sierpnia 2017 00:08:51
0
+1 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
O u mnie pan Janek często bywa...tu przejechał po Siennickiej a jeszcze podpływał łódką po parku oraz jeździ autobusem.Właścieie to może nawet podjechać pod wiadomy kościół https://youtu.be/McoesB9ITCY.Pan Janek był prawdziwy i naturalny i bardzo szczery i dobrze jest ale nie najgorzej

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK