-2°C

43
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 15.22
PM25: 25.56 (170,39%)
PM10: 28.67 (63,72%)
Temperatura: -1.82°C
Ciśnienie: 1018.24 hPa
Wilgotność: 91.00%

Dane z 19.03.2024 03:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dietetyk

21 postów
Górki Postów: 301
aigmad
Górki, postów: 301
Wtorek, 23 sierpnia 2016 14:59:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wiem, że temat już był, ale odszukany przeze mnie stary wątek został już zamknięty. Poszukuję dobrego dietetyka, który prosi o wykonanie podstawowych badań przed ułożeniem diety, takiego, który rozpisuje plan żywieniowy w oparciu o preferencje kulinarne. Uczęszczałam kilka lat temu do Pani Moniki Grzesieckiej naprzeciwko rejonu energetycznego i byłam zadowolona, ale ta Pani już nie pracuje w Mińsku. Nie interesują mnie żadne diety cud nafaszerowane suplementami typu naturhouse, tylko chudnięcie ok 3kg/miesiąc przy pomocy diety połączonej z ćwiczeniami. Jeśli możecie kogoś polecić to proszę o kontakt.
Mińsk Postów: 46
malinowa
Mińsk, postów: 46
Wtorek, 23 sierpnia 2016 15:16:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ciekawi mnie Pani opinia na temat naturhouse. Dieta nafaszerowana suplementami? Co ma Pani na myśli?
Górki Postów: 301
aigmad
Górki, postów: 301
Wtorek, 23 sierpnia 2016 19:53:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Znam kilka osób, które odchudzały się tam, każda miała zaleconą suplementację produktów, które można było nabyć na miejscu. Wiem, że prawidłowo zbialnsowana dieta, nie dla sportowca, powinna dostarczać wszystkich niezbędnych składników. Jedyne, na co się mogę zgodzic to tran i magnez, ale mam, sprawdzone i kupuję w aptece. Za inne produkty przyśpieszające spalanie materii, zielone kawy i herbaty- dziękuję.
mińsk maz Postów: 153
abccba
mińsk maz, postów: 153
Wtorek, 23 sierpnia 2016 21:57:47
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moja znajoma była pod opieką dietetyczki z kwiatu lotosu, nie znam niestety nazwiska. Ale cały proces chudnięcia który trwał ok 1 roku - 18 kg- przebiegał bez żadnych tabletek, tylko w oparciu o dietetyczne odżywianie, nawadnianie i ruch typu spacery z psem. Na kazdej wizycie znajoma miała różne badania - pomiar tkanki, tłuszczowej, wody itp. Teraz już nie chodzi na wizyty, dietę ma mniej restrykcyjna a waga jest ok. Efekty podziwiają wszyscy znajomi ;-)
Postów: 578
L
postów: 578
Środa, 24 sierpnia 2016 01:26:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
-18 w rok? Szacun. Odniosę się do kazikowskiego St. Przy dermaline? Nie polecam. I tyle.
Dwa warunki: bezgluten i bezmlecz, otrzymano opcję, gdzie przewijały się jogurty i serki. Słabo..
Wywiad był zacny, a po nim zdziwienie. Odpuszczone od ręki mimo miłej obsługi.
Ode mnie tyle,że właśnie wakacjuję poza krajem i o jezu... w Bułgarii kobiet z PL +30 bez bebzona nie uświadczam. Przykre. Facetów też, ale bardziej znośni.
Pamiętajcie, że dieta/ćwiczenia to 80/20
Mińsk Mazowiecki Postów: 18
asiaw
Mińsk Mazowiecki, postów: 18
Środa, 24 sierpnia 2016 09:13:36
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja szczerze polecam Panią Aldonę Kopczyńską. Przyjmuje w centrum na Piłsudskiego. Oczywiście to prywatna praktyka. Można wszystkiego się dowiedzieć ze strony internetowej dobrydietetyk.pl. Jestem pod opieką Pani Aldony od stycznia i jest 10kg mniej. No i poprawiły mi się wyniki morfologii. :)
mmz Postów: 192
itakinie
mmz, postów: 192
Czwartek, 25 sierpnia 2016 00:44:39
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli chodzi o naturhouse to coś jest w tym co napisała aigmad. Co prawda ja nie potrzebuję, ale teściowa i szwagierka korzystały przy sporej nadwadze i niby porada bezpłatna, ale bez żadnych badań i wnikania głębiej, ale za to zalecone kilka suplementów o sporej wartości tygodniowo.
Mińsk Postów: 46
malinowa
Mińsk, postów: 46
Czwartek, 25 sierpnia 2016 15:37:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pytam bo sąsiadka tam chodzi i sporo już schudła, mówią, ze 20 kg. Byłam ciekawa jakim to działają sposobem. Czytałam w internecie ,że dietę też dają więc chyba nie tylko same suplementy.
Warszawa Postów: 78
mazka
Warszawa, postów: 78
Wtorek, 27 września 2016 12:16:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moja znajoma korzysta z pomocy dietetyka w naszej przychodni na warszawskim ursynowie, przychodnia KEN. Leczę się tam, z dziećmi też się zapisałam bo niedawno otworzyli POZ. Efekty ich współpracy widać, schudła już sporo a wcale nie głoduje z tego co mówiła.
Mińsk Postów: 11
Mankietka
Mińsk, postów: 11
Poniedziałek, 26 grudnia 2016 18:38:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja byłam raz w naturhousie i nigdy wiecej... Po pierwsze żadnych badań nie biora pod uwagę, po drugie nic tylko próbuja wcisnąc te swoje specyfiki za niebagatelna kasę :/
Minsk Mazowiecki Postów: 409
kobietka26
Minsk Mazowiecki, postów: 409
Niedziela, 1 stycznia 2017 10:57:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A czy któraś z Pań zetknęła się z dietą jedzenia tylko zupek ? Na FB jest wspierająca grupa o nazwie ZUPOMANIA, podobno panie chudną bardzo dużo i bez efektu jojo..
Ciekawe, czy w naszym mieście któraś z Pań zetknęła się z taką dietą, i co może na ten temat powiedzieć ?
Postów: 68
kdr
postów: 68
Niedziela, 15 stycznia 2017 22:15:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Naprawdę nie ma w Mińsku sprawdzonego dietetyka?
sześć stóp nad ziemią Postów: 2907
garbaty_anioł
sześć stóp nad ziemią, postów: 2907
Niedziela, 15 stycznia 2017 22:20:44
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a na cholerę, skoro są mądrości ludowe? "ukrawaj często a mało", "rusz dupsko pobiegać":D
Żabodukt Postów: 77851
kumak
Żabodukt, postów: 77851
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 00:42:48
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W internecie można znaleźć sporo suplementów diety ale najlepiej jest mniej jeść i więcej ruchu
Mińsk Mazowiecki Postów: 9
cuki_ers
Mińsk Mazowiecki, postów: 9
Poniedziałek, 16 stycznia 2017 16:32:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie polecam żadnych suplementów. Lepiej iść do dietetyka, który idealnie dopasuje dietę do organizmu, jego upodobań i celów tejże diety
Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Naturhouse Mińsk
Mińsk Mazowiecki, postów: 1
Wtorek, 17 stycznia 2017 08:33:59
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam serdecznie,
Zazwyczaj nie udzielamy się na forum ale jako,że pojawiły się tutaj wpisy niezgodne z prawdą chciałybyśmy w imieniu pracowników wyjaśnić wszelkie zastrzeżenia co do kuracji w Naszym Centrum. Pani "Mankietka" proszę powiedzieć dokładnie jakie miała Pani badania i co nie zostało wzięte pod uwagę? Przy każdej konsultacji Pani Dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotny i żywieniowy, początkowo wstępny, następnie szczegółowy już u osób, które decydują się na kurację. I kolejne pytanie: Czy któraś z Pań zapakowała Pani torebkę z suplementami i kazała za nią zapłacić, skoro pisze Pani o "wciskaniu czegoś " sugerując,że zrobiono to na siłę? Podjęcie kuracji jest dobrowolne. Umożliwiamy każdej osobie skorzystanie z bezpłatnej konsultacji aby można było dowiedzieć się szczegółowo jak wygląda kuracja, a następnie podjąć decyzję DOBROWOLNIE.
Pozdrawiamy,
Zespół Naturhouse w Mińsku Mazowieckim
Katowice Postów: 2
jaoala
Katowice, postów: 2
Niedziela, 22 stycznia 2017 15:01:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam internetową konsultację z dietetykiem w http://bodycareclinic.pl/. Mają na prawdę dobrych specjalistów, ja od nowego roku jestem na diecie którą dla mnie stworzyli i zrzuciłam już 2 kg ;)
mińsk maz Postów: 609
aro
mińsk maz, postów: 609
Niedziela, 22 stycznia 2017 20:34:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Naturhouse w Mińsku Mazowieckim, to w pełni profesjonalne podejście. Do wszelkich spraw związanych z dietą, także dotyczące jej zdrowotnych aspektów. Dzięki skorzystaniu z porad dietetycznych, zawierających także zestawienia proponowanego sposobu odżywiania się mogłem, bez ubocznych zdrowotnych komplikacji stracić 25 kg. Dzięki temu od 2 lat moja waga ciała jest na tym samym poziomie, oczywiście sama dieta nie wystarcza, konieczna i niezbędną jest aktywność fizyczna co też staram się robić. Wcześniej też prowadziłem aktywny tryb życia niestety niewłaściwie się odżywiałem, i mimo tego moja waga ciała rosła. Naturhouse w Mińsku Mazowieckim polecam każdemu komu zależy na zdrowiu, nie ma diety cud, jest tylko właściwe odżywianie się. Właściwa dieta+ aktywność fizyczna to zawsze właściwa waga ciała i zdrowie.
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 3
grzegorzkaszkur
Mińsk Mazowiecki, postów: 3
Piątek, 27 stycznia 2017 12:47:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Napiszę tak - jeżeli ktoś chodzi do dietetyka to niech się trzyma przygotowanej diety, niech do tego uskutecznia aktywność fizyczną. Bo znam z autopsji kilka przypadków gdy osoby chodziły do dietetyka, a w trakcie diety to alkohol, to batonik, to butelka coli i tłumaczenie - przecież to małe ilości. Zadziwia mnie to, że ludzie płacą dużo kasy za dietetyków i mają to gdzieś. Ale każdy ma swoje życie, swój organizm
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Mareksz
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Niedziela, 29 stycznia 2017 21:10:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Niestety tak bywa. Moja dziewczyna natomiast odchudzała się sama, tzn. w pewnym sensie uczestniczyłem w tym, bo razem chodziliśmy na siłownię. Dietę też opracowała samodzielnie- taką bez wariactwa, ale rozsądną, możliwą do zniesienia, bez zastrzegania sobie, że nigdy nie wypije coli, piwa czy nie zje czekolady. Po prostu zmieniła sposób odżywiania na co dzień. Straciła 8 kg i nie przytyła ponownie:)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK