3°C

29
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.21
PM25: 17.60 (117,34%)
PM10: 19.34 (42,99%)
Temperatura: 3.46°C
Ciśnienie: 1006.35 hPa
Wilgotność: 84.25%

Dane z 24.04.2024 06:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

DIETETYK

18 postów
M.... Postów: 133
LADY
M...., postów: 133
Czwartek, 4 grudnia 2014 09:59:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Poleci mi ktoś dobrego i skutecznego dietetyka w Mińsku lub okolicach?
Warszawa Postów: 53
eluna
Warszawa, postów: 53
Poniedziałek, 12 stycznia 2015 13:54:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mogę ci polecić panią Annę Marię Bugaj, która jednak przyjmuje w Warszawie, w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk przy ulicy Gocławskiej 11. Tu jest jej profil: http://pajacyk.pl* gdzie możesz sobie co nieco poczytać.
Nie wiem, czy taką okolicę miałaś na myśli, ale moim zdaniem naprawdę watro się pofatygować, bo rzadko kiedy spotyka się tak dobrego specjalistę.
Ze mną pani ta przeprowadziła naprawdę dogłębny wywiad, a skomponowany przez nią jadłospis pozwolił mi schudnąć bez efektu jojo, no i nie czułam się wcale głodna. Do tego potrawy nie wymagały fortuny, nie były też trudne w przygotowaniu. Były za to bardzo smaczne i trafiały w mój gust kulinarny.
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Poniedziałek, 12 stycznia 2015 18:09:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
elunia ty ten jadłospis dalej kontynuujesz, ze jojo nie masz? bo przeciez dietetyk uczy nowych prawidłowych nawyków i sztuki wyboru/doboru zywnosci, zeby po skonczeniu "diety" czlowiek wiedzial co i jak jesc zeby nie wracac do dawnej masy. bez zmiany nawyków efektów nie ma.
Mińsk Mazowiecki Postów: 48
rozzy
Mińsk Mazowiecki, postów: 48
Wtorek, 13 stycznia 2015 08:30:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie polecam dietetyka koło szpitala. Poszłam na darmową konsultację i dowiedziałam się, że powinnam ważyć 56kg przy wzroście 175cm. Dieta u nich polega na suplementacji przede wszystkim. Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.

Też chętnie się dowiem czy jest dietetyk w MM, który pomoże zmienić nawyki żywieniowe, a nie zaproponuje że schudnę 10kg w miesiąc.
Mińsk Mazowiecki Postów: 7
minika
Mińsk Mazowiecki, postów: 7
Wtorek, 13 stycznia 2015 11:41:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Powiem Wam, że naprawdę ciężko dobrego dietetyka znaleźć. Moja znajoma chodzi od drzwi do drzwi. Nie waży dużo, ale chce schudnąć zdrowo. Niestety cały czas dostaje jakieś tabletki, pigułki wspomagające odchudzanie, choć ona zawsze zaznacza, że wolałaby bardziej naturalnie tracić kilogramy. Najwidoczniej gabinety dietetyczne mają umowy z firmami farmaceutycznymi za wciskanie pacjentom tych leków...
mińsk mazowieki Postów: 64
ninoczka
mińsk mazowieki, postów: 64
Czwartek, 15 stycznia 2015 22:53:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a słyszałyście o metodzie równowagi?. To jest metoda a nie dieta, liczenie kalorii. Tu można jeść wszystko. Poczytajcie w necie KLUB RÓWNOWAGI. W Mińsku trenerem tej metody jest dziewczyna, która prowadzi dietostrefę. http://dietostrefa.com/.
mińsk mazowieki Postów: 64
ninoczka
mińsk mazowieki, postów: 64
Czwartek, 15 stycznia 2015 22:54:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
w metodzie równowagi nie ma suplementacji sztucznej!
Łódź Postów: 22
Majkel007
Łódź, postów: 22
Niedziela, 1 lutego 2015 15:27:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
no z tymi dietetykami i dietami to różnie bywa... ja się nabawiłam anemii przez nieodpowiednie odchudzanie... lekarz zalecił mi zażywanie żelaza http://pajacyk.pl* i czuję się już lepiej ale już nigdy więcej nie zdecyduję się na niekontrolowaną dietę!
Mińsk Postów: 15
Marta43
Mińsk, postów: 15
Środa, 15 kwietnia 2015 11:44:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Sama jestem trochę przeciwna takim chemicznym suplementom diety. Nie ufam tabletkom bo tak naprawde to nikt nigdy nie zbadał jak się to wszystko wchłania.
Obecnie jestem na diecie oczyszczającej. Staram się nie jeść fast foodów oraz słodyczy. Zauważyłam,ze wszystko ma bardzo dobry wpływ na mój organizm ponieważ odchudzanie się jest skuteczniejsze. Bez zbędnego wysiłku schudłam 6 kg. Codziennie staram się wybrać na dłuższy spacer oraz piję duzo wody ( tylko wody).

A i wspomagam się sokiem z aloesu. W aptekach można kupić naturalny sok z aloesu Aloe Live Bio ( chociaż ostatnio zamawiałam również w sklepie internetowym z uwagi na niższą cenę). W 99% sok z aloesu, słodzony stewią a nie cukrem. Warto jest sobie przetestować.
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Czwartek, 16 kwietnia 2015 21:18:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
ten wsis powyżej to chyba nie o dietetyku a o aloesie wnosi.
mińsk Postów: 188
abcxyz
mińsk, postów: 188
Sobota, 18 kwietnia 2015 10:17:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
sama nie korzystałam, ale moja ciocia chwali sobie dietetyka w Kwiecie Lotosu. Efekty widoczne, bazujące na indywidualnie dobranej diecie. Głodnym się nie chodzi, należy jeść co 3 godz. ustalone posiłki. Żadnych wspomagaczy.
sześć stóp nad ziemią Postów: 2907
garbaty_anioł
sześć stóp nad ziemią, postów: 2907
Sobota, 18 kwietnia 2015 13:05:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na podstawie tego, co jest dostępne w necie dopracowałem swoją dietę. Wy na serio jesteście w stanie wywalać kasę na doradztwo, które jest oczywiste?
Minsk Postów: 54
aurelka
Minsk, postów: 54
Poniedziałek, 27 kwietnia 2015 19:10:38
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wydaję mi się, że spokojnie można sobie samemu opracować sensowną dietę - w internecie jest tyle porad, dodając do tego zdrowy rozsądek nie trzeba iść od razu do dietetyka. Ale jeśli już iść do specjalisty to do takiego "z prawdziwego zdarzenia", który nas przebada, sprawdzi nasze nawyki żywieniowe etc.
Postów: 224
mzc
postów: 224
Czwartek, 28 maja 2015 12:07:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zgadzam się z przedmówcami. W internecie jest tyle darmowej wiedzy, że przy odrobinie cierpliwości i z głową na karku można bardzo dużo samemu zdziałać. Oczywiście "specjaliści" zwykle przeklinają samodzielną edukację/leczenie i straszą wszystkim, czego nie wbijano im do głów na studiach...
mmz Postów: 192
itakinie
mmz, postów: 192
Czwartek, 28 maja 2015 16:18:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oczywiście, że przy zachowaniu rozsądku można z dietą poradzić sobie samemu (wiem co mówię - schudłam 15kg, efektu jojo brak). Dotyczy to osób ogólnie zdrowych, jeżeli cierpi się na choroby przewlekłe, wtedy lepiej udać się do specjalisty. A wracając do porad dietetycznych, to śmiać mi się chce z "darmowych porad", których głównym "składnikiem" jest zakup suplementów na miejscu za niemałe pieniądze.
Mińsk Postów: 7
melior
Mińsk, postów: 7
Poniedziałek, 1 czerwca 2015 11:30:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Mi pomogła pani Anna Maria Bugaj, ale ona przyjmuje w Warszawie, w Pracowni Psychorozwoju. To prywatna poradnia, znajduje się na Pradze Południe na ulicy Gocławskiej. Chodziłem tam przez pół roku, w trakcie którego schudłem 25 kilo. Miałem sporą nadwagę, teraz utrzymuję już wagę w normie.
Pani dietetyk sporządziła mi fajny jadłospis, nie był monotonny, jak diety z internetu, do tego dokupiłem też plan treningów. Myślę, że bez ćwiczeń dieta tak dobrze nie zadziała.
Minsk Postów: 54
aurelka
Minsk, postów: 54
Środa, 17 czerwca 2015 07:32:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Itakine oczywiście masz rację ;). Ja pisałam o osobach zdrowych, które chcą tylko trochę schudnąć.
Mińsk Postów: 3
Arkadiusz1
Mińsk, postów: 3
Środa, 23 września 2015 11:47:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Do odchudzana dobre są też naturalne suplementy. Ostatnio znalazłem ciekawy artykuł nt piprine. Myślę, że warto poczytać, bo można coś dla siebie znaleźć http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/piperyna-6-kg-w-miesia...

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK