7°C

18
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 7.18
PM25: 10.91 (26,31%)
PM10: 11.84 (72,76%)
Temperatura: 7.11°C
Ciśnienie: 1017.23 hPa
Wilgotność: 67.00%

Dane z 23.04.2024 14:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dentysta!

5 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Vaali_vali
Mińsk Mazowiecki, postów: 1
Piątek, 28 sierpnia 2015 10:04:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam, poszukuje pilnie nie drogiego i kompetentego dentysty w Mińsku. Mam obie jedynki uszczerwione, kto coś?
mmz Postów: 192
itakinie
mmz, postów: 192
Piątek, 28 sierpnia 2015 20:56:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja szukałam w tym tygodniu dentysty, który przyjąłby moje dziecko z bólem. Niestety żaden do których dzwoniłam nie chciał. Skończyło się w mazowieckim centrum stomatologii w Warszawie na dyżurze bólowym. Możesz spróbować tam - na nfz, a na prawdę dobrzy specjaliści.
mińsk Mazowiecki Postów: 17
adam73kow
mińsk Mazowiecki, postów: 17
Niedziela, 20 września 2015 15:16:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
własnie zrobiłem wpis pod tematem z licówkami , a że to również dotyczy stomatologi to mogę pozytywą opinię wystawic Paniom z Focus Clinic zarównie Pani dr Ksemena ups (nazwisko wypadlo z głowy) ortodonta jak i Pni dr Skalska (wkreciła implanty) zrobiły "dobrą robote" i w wieku 40 lat mam wreszcie zęby z których sie cieszę

a w kontekście tematu - z racji ze miałem "wiekszą pracę" chcialem co nieco ponegocjować i w związku z tym odbyłem ciekawą rozmowe z Panią dr (skalska) nt cen. piszę rozmowę bo z negocjacji zrezygnowałem po 2 minutach dlaczego ? bo Pani doktor sama zaprooponowała mi stworzenie cennika - mając do wyboru tanio (materiał) czy nieco drozej (materiał) sam podjąłem decyzję o wyborze nieco droższej opcji

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK