13°C

5
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 2.21
PM25: 2.96 (7,17%)
PM10: 3.23 (19,72%)
Temperatura: 13.20°C
Ciśnienie: 1004.34 hPa
Wilgotność: 68.25%

Dane z 29.03.2024 13:00, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Cicha lodówka do kuchni do 2000 zł

7 postów
mińsk Postów: 14
fenra
mińsk, postów: 14
Niedziela, 26 czerwca 2016 10:25:06
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam.
Wszystkie sprzęty wybrane do kuchni, no i został ostatni.
Czyli cicha, najlepiej czarna lodówka jako że jest to pokój z aneksem, w kwocie nieprzekraczającej 2000 zł.
Z tego co wyczytałem, cichsza będzie bez no frost.

Co polecacie?
tutaj Postów: 35
anta
tutaj, postów: 35
Czwartek, 30 czerwca 2016 09:36:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli zależy Ci na tym aby lodówka byla cicha polecam model o klasie energetycznej A +++> Są o wiele bardziej ciche niż A czy tym bardziej B. Poza tym idzie mniej prądu. Nie są takie tanie ale zerknij sobie na sprzęt Candy. Mają tam lodówki w dobrej klasie i w dobrej cenie. OBecnie mam ich lodówkę w domu. Wprawdzie w kolorze białym ale na wystawcze w sklepie widziałam również lodówki w ciemnych kolorach.
mińsk Postów: 8
MagdaFol
mińsk, postów: 8
Czwartek, 7 lipca 2016 22:28:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
My mamy Electrolux i jest ok, cicha, wolelibyśmy Boscha, ale właśnie był za drogi.
Minsk Mazowiecki Postów: 409
kobietka26
Minsk Mazowiecki, postów: 409
Czwartek, 14 lipca 2016 10:16:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
fenra - kupiłaś już tę lodówke ;)?
Ja rok w tamtym roku kupiłam Samsunga z 3-ema szufladkami zamrażarki /własnie z no frost/ A++ za ok.2300 zł na ul. Piłsudskiego /np. hotelu Partner/ nim ją wybrałam- dłuuuugo chodziłam po sklepie i zadawałam wiele pytań (wiadomo -lodówkę kupuje się na długo) aż zainteresował się mną sam właściciel, i to było bingo:)! cierpliwie odpowiadał na pytania, wypytał co dla mnie jest ważne przy wyborze lodówki, i dostałam dużo wiedzy na ich temat.
Pomogło mnie to zdecydować się na taką -jakiej potrzebowałam.
Właściciel również zaoferował osobistą domową pomoc, jeśli czegoś nie będę wiedziała :) i kiedy zadzwoniłam do niego po kupnie z małym problemem, przyszedł i udzielił pomocy, ustawiając nawet najbardziej optymalną temperaturę.
Chciałam lodówkę, której nie trzeba rozmrażać i dziś -po roku używania- mogę powiedzieć, ze jestem baaardzo z niej zadowolona :)
Pozdrawiam :)
mińsk mazowiecki Postów: 146
roksi
mińsk mazowiecki, postów: 146
Czwartek, 14 lipca 2016 18:26:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
też mam lodówkę SAMSUNG i jestem z niej mega zadowolona
minsk Postów: 16
pawel.mat33
minsk, postów: 16
Piątek, 15 lipca 2016 08:06:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
My mamy lodówkę Candy, ale nie jest ona cicha. Wiem, że Samsung robi ciche lodówki.
MMz Postów: 190
rewolka
MMz, postów: 190
Wtorek, 26 lipca 2016 08:47:54
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A ja SZAJSUNGA nie polecam a wręcz odradzam.
co prawda stylistycznie są chyba najładniejsze, ale jakościowo to dno...
niestety... serwis też masakra. kto miał "przyjemność" ten więcej tego nie kupi....

Niestety, ale skończyły się czasy gdy można było kupić lodówkę i ją bezawaryjnie obsługiwać przez 20-30 lat... fakty są takie, że każdy tego typu sprzęt konstruowany jest tak aby wytrzymał 5-10lat.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK