Zarejestruj
28°C

Przygody Robinsona Crusoe


Gwałtowny sztorm rozbija kupiecki statek, a jedyny ocalały, angielski żeglarz i plantator Robinson Crusoe, znajduje ratunek u brzegu nieznanej wyspy. Bezbronny wobec potęgi natury, zdany na własne siły. Samotną egzystencję znanego bohatera podróżniczo-przygodowej powieści Daniela Defoe, przerywa dopiero pojawienie się Piętaszka - młodego tubylca, który staje się odtąd wiernym towarzyszem niedoli Robinsona, dzieląc z nim tęsknotę i nadzieję na szczęśliwy powrót do rodzinnego domu.
Niezwykła historia o sile przyjaźni, wytrwałości, lojalności i odwadze, przeniesiona na sceniczne deski, pozwala bez reszty zagłębić się w zabawne i zarazem poruszające perypetie dwojga bohaterów. Całości dopełnią dowcipne dialogi i wpadające w ucho piosenki, wys-trzały ze strzelb, czy też poty¬czka na szpady.
Spek¬takl przez¬nac¬zony dla dzieci - zarówno tych, które jeszcze książki nie przeczy¬tały, jak i dla tych, które są już po lek¬turze.
Przedstawienie przybliży kilka istot¬nych wydarzeń z życia Robin¬sona oraz przez wesołą zabawę zachęci dzieci do zaz¬na¬jomienia się z treś¬cią tej pasjonu¬jącej książki.

Sce¬nar¬iusz, reży¬se¬ria i muzyka: Jerzy Hojda
Wys¬tępują:
Jerzy Hojda
Hen¬ryk Wiciarz
Tomasz Gielas

czas trwa¬nia: 60 minut

18 marca 2018, godz. 10.30, 12.30
Bilety 10 zł /osoba

Dodaj wydarzenie