pn. |
wt. |
śr. |
czw. |
pt. |
sob. |
nd. |
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
1
1
IV liga piłki nożnej - Mazovia - MKS Przasnysz
Przejazd rolkowy ulicami miasta
Obchody 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej
Repertuar kina MUZA
14:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
16:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
18:00
Ant-Man i Osa
20:15 303. Bitwa o Anglię
|
2
2
poMundialowy Piknik Sportowy
Repertuar kina MUZA
12:00 Jak zostać czarodziejem
14:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
16:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
18:00 Ant-Man i Osa
20:15 303. Bitwa o Anglię
|
3
3
Rekrutacja do grupy Tri-POP
|
4
4
Nocnik – czyli rowerem po zmroku
X Festiwal Himilsbacha - wtorek
Pieśni patriotyczne - Zespół Mazowsze
|
5
5
X Festiwal Himilsbacha - środa
Repertuar kina MUZA
16.00 Krzysiu, gdzie jesteś?
|
6
6
X Festiwal Himilsbacha - czwartek
Repertuar kina MUZA
16:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
18:00
Krzysiu, gdzie jesteś?
|
7
7
X Festiwal Himilsbacha - piątek
Liudmyla Romashchenko - Malarstwo i rysunek
Repertuar kina MUZA
18:00 Krzysiu, gdzie jesteś?
20:00
Zakonnica
|
8
8
Liga okręgowa piłki nożnej - Mazovia II - Tajfun Jartypory
Narodowe Czytanie 2018 - Idziemy w miasto z Żeromskim...
Dni Otwartych Drzwi
X Festiwal Himilsbacha - sobota
Narodowe Czytanie 2018 w Bibliotece Pedagogicznej
Repertuar kina MUZA
14:00
Biały Kieł
16:00
Krzysiu, gdzie jesteś?
18:00
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
20:00
Zakonnica
|
9
9
Kino w Klubie
Targ Janowy 2018
VIII Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych WARKOT 2018
Repertuar kina MUZA
12:00 Biały Kieł
14:00
Krzysiu, gdzie jesteś?
16:00
Też go kocham
18:00
Zakonnica
20:00
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
|
10
|
11
11
Nocnik – czyli rowerem po zmroku
Repertuar kina MUZA
20:00
Też go kocham
|
12
12
Projekt Swim-POP
|
13
|
14
14
Wernisaż wystawy "Dzieje malowane 966-1918-2018"
Prelekcja Historyczna płk Kazimierza Józefa Skrzesińskiego
|
15
15
IV liga piłki nożnej - Mazovia - Pogoń II Siedlce
Potańcówka w rytmach muzyki biesiadnej z zespołem EXTIM
Repertuar kina MUZA
15:00
Biały Kieł
17:00
Mission: Impossible - Fallout
20:00
Zakonnica
|
16
16
Festyn Rodzinny SM "Przełom"
2. Miński Rajd Motocyklowy
Repertuar kina MUZA
11:30
Biały Kieł
13:30
Biały Kieł
15:30
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
17:30
Zakonnica
20:00 Mission: Impossible - Fallout
|
17
|
18
Repertuar kina MUZA
20:00 303. Bitwa o Anglię
|
19
19
Dzień z kuratorem na wystawie ,,Jak żyli nauczyciele w II Rzeczypospolitej?"
Zwykły dzień w 1938 r. - warsztaty
Drużyna z Białorusi vs Mazovia Mińsk Maz. - mecz towarzyski
|
20
|
21
21
Spotkanie z Wojciechem Jagielskim
"Pewniak" spektakl
Musical "Pan Niezwykły"
Repertuar kina MUZA
17:30 Zegar czarnoksiężnika
19:30
Kamerdyner
|
22
22
Flamenco
Repertuar kina MUZA
14:00
Zegar czarnoksiężnika
16:00
Kamerdyner
19:00
Kamerdyner
|
23
23
Teatr w Klubie Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej
Duch Indianina - spektakl dla dzieci
Z cyklu Poeci w Pałacu - Julia Hartwig
Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najpiękniejszą Klacz Maści Kasztanowatej
Repertuar kina MUZA
12:30 Księżniczka i smok
14:00 Zegar czarnoksiężnika
16:00
Kamerdyner
19:00
Kamerdyner
|
24
|
25
Repertuar kina MUZA
20:00
Kamerdyner
|
26
|
27
27
Obchody 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego
|
28
28
PitStop Mińsk Mazowiecki: bezpłatna kontrola samochodów
Repertuar kina MUZA
17:30 Kler
20:00
Kler
|
29
29
IV liga piłki nożnej - Mazovia - KS Łomianki
Gitarowy power - warsztaty muzyczne
Repertuar kina MUZA
13:30 Mała Stopa
15:30 Zegar czarnoksiężnika
17:30 Kler
20:00 Kler
|
30
30
Hej, hej ułani, malowane dzieci... - warsztaty muzealne
Niedziele z LA FLACĄ
Repertuar kina MUZA
11:30 Mała Stopa
13:30 Mała Stopa
15:30 Zegar czarnoksiężnika
17:30 Kler
20:00
Kler
|