Hasło:
Rosjanie lubią imprezować Witam serdecznie w Nowym Roku i życzę wam wszystkiego najlepszego! Jak spędziliście święta? Już niedługo wrócicie do pracy, a ja mam dopiero Wigilię, już drugą w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Czy uważacie, że to jest powód do zazdrości? ;)
Dodano: 2012-01-06
Komentarzy: 2
Andrzejki w Rosji Dzisiaj chciałam poruszyć temat  Andrzejek i wróżb Andrzejkowych. Jakie mieliście wróżby? Co Wam wyszło? Jak wiadomo w Polsce najpopularniejszym sposobem wróżenia jest lanie wosku przez ucho klucza. My w Rosji mamy swoje metody.
Dodano: 2011-12-05
Komentarzy: 2
Pierwsza Komunia Święta W Polsce nastał okres pierwszych komunii. W związku z tym proponuję porozmawiać o tradycjach religijnych.
Dodano: 2011-05-10
Komentarzy: 4
1 maja Witam! Minęły już majowe święta, ale chciałabym wrócić do tematu 1 maja. Ponieważ jestem ciekawa, co Polacy odczuwają w ten dzień. Oczywiście, że beatyfikacja Jana Pawła II przyćmiewa wszystko, ale jak świętowaliście 1 maja w poprzednich latach? Może ktoś pamięta, że oprócz święta pracy to jest dzień przystąpienia do Unii Europejskiej? Więc, o czym myślicie, kiedy słyszycie tę datę - 1 maja?
Dodano: 2011-05-05
Komentarzy: 3
Wielkanoc Z okazji nadchodzących Świąt nie można ominąć tematu Wielkanocy. Tym bardziej, że pomiędzy obchodami katolickimi a prawosławnymi są pewne różnice.
Dodano: 2011-04-23
Komentarzy: 2
AUTOR

Julia Tatarnikowa urodziła się w Lipiecku (Rosja). Z wykształcenia ekonomistka. Obecnie mieszka w gminie Mińsk Mazowiecki. Jej zainteresowania to nauka języków słowiańskich, poznawanie nowych kultur, podróże. julia_tatarnikowa@op.pl + 48 535 851 515

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są właśnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com