Hasło:

Szukanie...

Czasami szukam czegoś w ciemnym pudełku. Pomysłów jest wiele, ale niestety mamy jeszcze więcej przeszkód składających się np. z braku chęci na kreatywne myślenie, złe warunki atmosferyczne :),  za daleko!, za późno!, itd.

Na jednym z poprzednich wpisów wspomniałem, że opiszę sesję z Agnieszką. W ciekawym plenerowym miejscu: autostrada A2 – obwodnica Mińska Mazowieckiego (jakby to nie nazwał, to i tak jeszcze nieczynne) :(.

Szczerze mówiąc wybraliśmy się tam dwa razy. Za pierwszym razem raczej na zwiedzanie i zapoznanie się z terenem i jego możliwościami. Pogodę wtedy mieliśmy ,a raczej nie mieliśmy! Lecz kilka razy migawka w aparacie zadziałała. Tutaj użyłem prawie całkiem otwartej f-ki 3,2 - 3,5 z krótkimi czasami, ISO 100 oraz lampa speedlite poza aparatem.


 

 


Drugim razem wybraliśmy się z zamiarem...                                                                    BŁYSKANIA!, lampami oczywiście. Mając do pomocy dwóch asystentów, praca przebiegała szybko, a przy okazji wiele pomysłów i śmiechu. Tym razem f-ka 11-18, czas 100-400, ISO 200-400 i dwie lampy zewnętrzne poza aparatem..........

 


 

 

Niestety zostało mi trzy godziny na sen, przed wyjazdem. Więc uciekam...

 

 

 

Dodano: 2012-08-16
Komentarzy: 0


Do wpisu nie dodano komentarzy
Zaloguj się aby dodac komentarz
AUTOR

Tomasz Wojciechowski – fotografik. Specjalizuję się w reportażach i fotografii portretowej, odnajdując emocje ukryte w ludzkich twarzach.

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są własnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com