Hasło:
Szukając światła. FireGarden w nowej odsłonie. W ubiegłym miesiącu miałem przyjemność zarejestrować próby mińskiego zespołu FireGarden. Tym razem plan sesji wymyślałem „na gorąco” w maleńkiej sali prób zespołu.W ubiegłym miesiącu miałem przyjemność zarejestrować próby mińskiego zespołu FireGarden. Tym razem plan sesji wymyślałem „na gorąco” w maleńkiej sali prób zespołu.  
Dodano: 2012-04-26
Komentarzy: 1
W pogoni za "CZASEM" Jest dużo możliwości tworzenia ciekawych fotografii, a pomysłów jeszcze więcej. Niestety życie w  dzisiejszym świecie jest bardzo szybkie, pełne zadań do wykonania i... rachunków do zapłacenia:). Więc gonimy za... CZASEM.    
Dodano: 2012-04-20
Komentarzy: 0
AUTOR

Tomasz Wojciechowski – fotografik. Specjalizuję się w reportażach i fotografii portretowej, odnajdując emocje ukryte w ludzkich twarzach.

Więcej
Wszystkie treści napisane na blogach są własnością ich autorów. Wykorzystanie tych treści w innych mediach i na innych stronach WWW jest tylko i wyłącznie możliwe za ich zgodą. Niniejszy blog działa w oparciu o system blogów serwisu www.minskmaz.com