Hasło:
Strona główna
Taki dualizm. Ale znaczący. Wczoraj wyczytałem na fejsbuku takie zdanie: „bogaci (ludzie sukcesu) nie chcą przebywać w środowisku narzekania, marudzenia i pesymizmu (wśród biednych)”. Po meczu olśniło mnie dlaczego polscy piłkarze nie osiągają takich wyników, jakie mogliby osiągnąć. Zgodzicie się ze mną, że podstawą każdego sukcesu jest silna psychika. Czy można osiągnąć sukces, kiedy cały czas się słyszy: „piłkarze są beznadziejni, na mistrzostwa świata? – chyba na play station, tragiczni obrońcy, nieudacznicy i.t.p i.t.d.
Dodano: 2013-09-11
Komentarzy: 0
Tyci, tyci No i już. Wszystko jasne. Możemy bez nerwów rozsiadać się przed telewizorami i patrzeć jak grają inni. Dziennikarze jak zwykle używają wielkich słów, rwą włosy z głowy i szukają winnych. Taka ich praca, a ja im jej nie zazdroszczę, bo poruszają się na emocjonalnej huśtawce: najpierw pompują balon oczekiwań, a później, w zależności od wyniku, wpadają w bezkrytyczny zachwyt, albo w totalną krytykę. Emocjonalny rollerkoster w imię oglądalności. Ja wysiadam.
Dodano: 2012-06-18
Komentarzy: 0
Koko spoko Głosy oburzenia na wybór tej piosenki na hymn polskiej reprezentacji narażają głoszących na śmieszność. Zadziwiające, że chętnych na to narażenie jest tak wielu.
Dodano: 2012-05-08
Komentarzy: 10
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony