Hasło:
Strona główna
Kultowa Anielina Idąc na przystanek kolejowy, ten co go zwą kultowym, można podziwiać okoliczności przyrody. Ale nie tylko. W rowach przybywa w bezładzie rzuconych plastikowych belek, opakowań różnego rodzaju, z macdonalda, po pizzy, po cukierkach, między drzewami torby reklamówki wypełnione zbędnym badziewiem różnego sortu. BEZMIAR LUDZKIEJ BEZMYŚLNOŚCI, ocean lenistwa.
Dodano: 2014-03-20
Komentarzy: 0
Wojenko, wojenko Zaglądam na mińskie forum, a tam wojenka za wojenką: a to wojenka ideologiczna, a to wojenka o miejsca parkingowe, a to wojenka o zakaz postoju, a to... i.td. i.t.p. I myślę sobie, że ciężko będzie żyć w świecie,  w którym wszyscy będą ze wszystkimi wojować.
Dodano: 2013-03-14
Komentarzy: 0
Oto nasza kultura Swego czasu na mińskim portalu pojawił się temat związany z zajmowaniem miejsc w pociągach. Temat budzący kontrowersje, różne opinie ( w zależności, czy częściej jest się zajmującym, czy tym, któremu tuż przed nosem miejsce zajmują)  został wyjaśniony pod względem prawnym, jednak co mnie w nim najbardziej zaciekawiło to wątek dotyczący kultury osobistej pasażerów (oraz, również, ich odwagi cywilnej). Tu przedstawię kilka spostrzeżeń  zaczerpniętych z mojego długoletniego, „kolejarskiego" doświadczenia.
Dodano: 2012-02-24
Komentarzy: 1
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony