Hasło:
Strona główna
KM jak rząd Koleje Mazowieckie (kolej generalnie) jest jak polski rząd (i nie jest to dziwne, wszak ryba psuje się od głowy) desperacko próbując przykryć swoją mizerię działaniami marketingowymi, czy pijarowymi. Dla tych co nie chcą doszukiwać się prawdy - to wystarcza, pozostali chyba już dobrze sobie zdają sprawę z mizeroty. 
Dodano: 2014-01-30
Komentarzy: 0
Koleje Mazowieckie - komfort i punktualność. Koleje Mazowieckie - komfort i punktualność. Taką oto maksymą byłem karmiony podczas mojej wczorajszej podróży do domu. Komfort - oczywiście taki, jaki może być w pociągu wypełnionym pasażerami z dwóch pociągów (ten „mój" został „odwołany" w Rembertowie), a punktualność taka, że w domu byłem 50min później niż powinienem być (opóźnienie na dystansie 42km) . Czas to rzecz względna, zwłaszcza dla Kolei Mazowieckich.
Dodano: 2013-10-22
Komentarzy: 1
AUTOR

Obserwacje i wnioski. Mińskie peryferia. Poezja. Literatura. Spacery po mieście w słońcu i w słocie. Muzyka. Sport. Trochę tańca. Garść prawie filozoficznych uwag i prawie socjologicznych spostrzeżeń. Kilka zdjęć. Mój mińsko-mazowiecki blog."

Więcej
KATEGORIE
Polecane strony