Hasło:
Strona główna
Nic nie zdarza się przypadkiem Tiziano Terzani (1938-2004), słynny dziennikarz, żyjący w Azji. W niespotykanie bystry, a jednocześnie prosty sposób pisał o życiu, kulturze i historii krajów, które dla nas europejczyków są szczególnie egzotyczne i pociągające.
Potęga podświadomości "Podświadomość reaguje na twoje myśli. Przyniosą one efekty bez względu na to, czy żywisz słuszną czy mylną wiarę. Potraktuj swoją wiarę jako pewną duchową rzeczywistość, a cała reszta wyniknie sama."
Dodano: 2009-08-21
O życiu To jeszcze jedna z książek, które można mieć przy łóżku i zaglądać do nich w chwilach zwątpienia. Jest to zbiór krótkich sentencji, powiastek, medytacji i słów mocy - w zwięzły (typowy dla ustawień) sposób nazywa to, co naprawdę kryje się za zdarzeniami, emocjami, uczuciami jakich doświadczamy w codziennym życiu. Może być doskonałą wskazówką kiedy poszukujemy siebie. O życiu, Bert Hellinger, wyd. Jacek Santorski & Co
Dodano: 2009-08-21
Wędrówka dusz, Michael Newton Autor jest hipnoterapeutą, który rozwinął swoją własną technikę hipnozy wkraczając w świat ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Książka opisuje przypadki osób, które wprowadzone w stan nadświadomości, w poruszający sposób opowiadają o wydarzeniach pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Ciekawa lektura, porządkuje wiedzę o stanie duszy w chwili śmierci, pokazuje człowieka w szerszej, niż ziemska, persektywie.
Dodano: 2009-02-10
AUTOR

Witajcie w  DOBRYM MIEJSCU
Zapraszam do korzystania z moich doświadczeń kulinarnych i nie tylko :)
Magda

Więcej
KATEGORIE