Hasło:
Strona główna
PRZESTRZEŃ W ROKU 2013 Dla wszystkich zainteresowanych klasycznym Feng Shui przygotowałam krótki artykuł o wpływie przestrzeni roku 2013 na nasze życie. Jak co roku, niektóre rejony geograficzne będą nas wspierać bardziej, a inne mniej. Jedne warto poruszać i częściej wykorzystywać, innych lepiej unikać. Każdy z nas ma swoje osobiste uwarunkowania i nie ma jednego przepisu na przestrzeń dla wszystkich, ale ogólne tendencje może zaobserwować każdy. 
Dodano: 2013-02-05
DOBRA SYPIALNIA Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, a jak się wyśpisz, takie będziesz miał zdrowie, siłę i samopoczucie na cały dzień. Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy najwięcej naszego „domowego” czasu. Tu odpoczywamy, regenerujemy siły. Dobrze zlokalizowana sypialnia wzmacnia wykorzystanie pozytywnego Qi domu.
Dodano: 2009-09-15
DOBRE WEJŚCIE Jeśli chcemy korzystać z dobroczynnego wpływu jaki daje nam energia naszego otoczenia, powinniśmy zadbać o dobre wejście do naszego domu. Qi (czyli otaczająca nas żywa energia) lubi przestrzeń, jasne światło, czystość.
Dodano: 2008-06-12
AUTOR

Witajcie w  DOBRYM MIEJSCU
Zapraszam do korzystania z moich doświadczeń kulinarnych i nie tylko :)
Magda

Więcej
KATEGORIE